Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plan do poprawy-oceny
#4

nie, to ćwiczenia stabilizacyjne pod sylwetkę gimnastyczną do różnych elementów np. do stania na rękach. Zależy co masz na myśli trening brzucha ? W gimnastyce nie stosujemy ćwiczeń, które nie ma przełożenia na konkretne elementy, są ćwiczenia ogólne które pasują do wielu elementów np. wznos prostych nóg do głowy w zwisie na drabince, czy scyzoryki które mają przełożenie na salta. Jeżeli chcesz mieć brzuch jak gimnastycy powinieneś stosować sylwetki + ćwiczenia pod dane elementy gdzie jest akcent na brzuch + ćwiczenia na brzuch w ramach obwodu. Tych ćwiczeń jest multum w zależności od poziomu zaawansowania, ale tak jak wspominałem scyzoryki i wznosy nóg są uniwersalnymi ćwiczeniami. Jeżeli chcesz robić te ćwiczenia tylko po to by dobrze wyglądać, to z punktu widzenia gimnastyki jest to krótkowzroczne i szkoda czasu, naprawdę niewiele trzeba by poprawić sylwetkę kwestia regularności. Pomyśl co byś chciał się nauczyć i poszukaj zestawu ćwiczeń do tego elementu wtedy wszystko stanie się jaśniejsze i każde ćwiczenie będzie miało sens, bo będzie dążyć do uzyskania upragnionego elementu gimnastycznego

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Wiadomości w tym wątku
Plan do poprawy-oceny - przez Jurand - 2015-12-03, 15:07
RE: Plan do poprawy-oceny - przez Newcio - 2015-12-04, 02:03
RE: Plan do poprawy-oceny - przez Jurand - 2015-12-05, 15:47
RE: Plan do poprawy-oceny - przez Newcio - 2015-12-05, 19:15
RE: Plan do poprawy-oceny - przez Jurand - 2015-12-05, 20:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości