Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Brzuch i podciąganie z obciążeniem
#3

Dzięki Mrówek za odpowiedź Tongue w pewnym sensie dragon flag nie musi być ćwiczeniem izometrycznym.Moim celem jest nauka wagi przodem wiadomo ćwiczę progresje itp. Ale z tego co słyszałem we froncie najważniejszą funkcje pełnią plecy więc myślałem, że podciąganie nie tylko zwiększy siłę ale też zwiększy ich masę co w pewien sposób jest korzystne dla wagi przodem.podciąganie trenuje 2x w tygodniu z tym , że raz w tygodniu chciałbym trenować bez ciężarów po pierwsze żeby mięśni a raczej stawów tak nie przeciazac i dodatkowo podciąganie z ciezarem zmniejsza ogólnie dynamikę a wykonywane szybko jest kontuzjogenne.więc w dzien bez ciężarów zakres powtórzeń od 8-15 max a w dzień z ciezarami około 6-8 powtórzeń serii po około 12.i pytanie czy to jest dobrze jeśli chodzi o budowę siły czy ma to sens bp czasem nie można robić wszystkiego naraz (chodzi mi o sile i wytrzymałość silowa ) według mnie jest to dość logicznie ze względu na odpoczynek od ciężarów a dodatkowo ciało dostaje różnych bodźców wiec niewątpliwie to wpływa pozytywnie.
Jednakże to jest tylko moja opinia a ja przyszedłem wysłuchać osób mądrzejszych.
P.s a jak bym dodał jeszcze takie ćwiczenia jak nożyce i inne na ziemi czy byłoby ok bo niestety z drazkiem ciężko Tongue
Pozdrawiam
P.s2 chodzi o australian push up z nogami na podwyższeniu z obciążeniem . Kąt podobmy do fronta więc myśląc analogicznie podobne mięśnie się wzmacnia Tongue


Wiadomości w tym wątku
Brzuch i podciąganie z obciążeniem - przez KARLBAR - 2015-09-22, 13:29
RE: Brzuch i podciąganie z obciążeniem - przez Mrowek - 2015-09-22, 21:00
RE: Brzuch i podciąganie z obciążeniem - przez KARLBAR - 2015-09-22, 21:51
RE: Brzuch i podciąganie z obciążeniem - przez zahir - 2015-09-24, 11:19
RE: Brzuch i podciąganie z obciążeniem - przez Hannibal - 2015-09-24, 15:51
RE: Brzuch i podciąganie z obciążeniem - przez zahir - 2015-09-25, 11:42
RE: Brzuch i podciąganie z obciążeniem - przez KARLBAR - 2015-09-24, 16:25
RE: Brzuch i podciąganie z obciążeniem - przez Seth - 2015-09-24, 16:44
RE: Brzuch i podciąganie z obciążeniem - przez Mrowek - 2015-09-24, 18:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości