Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

``` Witajcie zdrowi ludzie :) !! ```
#1

Witam wszystkich serdecznie!Smile

Mam na imię Artur - 23 lata. Ze sportem jestem związany od wczesnych lat dziecięcych. Świadomie , technicznie oraz z zaangażowanie trenuje sporty siłowe od 5 lat. W tym roku zaangażowałem się w CrossFit jako rozwój pracy trenerskiej jaką wykonuje.
Natomiast przyszedł taki czas, w którym mam dość(jest to też po części spowodowane pobytem w szpitalu) pracowania ściśle nad sylwetką pod kątem wyglądu i budowy i chciałbym skupić się na zagadnieniach, które od dawna chodzą mi po głowie a brakowało na nie energii i czasu w dniu codziennym.

W najbliższych miesiącach odrzucam mój klasyczny trening siłowy i koncentruje się na:
1. Rozciąganiu całego ciała, zwiększaniu mobilności stawów.

2. Treningu funkcjonalnym, wzmacniając mięśnie głębokie oraz korygując postawę ciała.

3. Chciałbym bardzo zażyć treningu gimnastyki sportowej, jego aspektów, kierunku oraz rozumowania. Jestem przekonany , że nie będzie to kolidowało a raczej wiązało każdy w.w. cel.


Pozostaje mi się zgłębić w wiedzę tematyczną umieszczoną na forum. Nie raz trafiałem już na napisane tu artykuły i bardzo pozytywnie je odbierałem oraz zgadzałem się jako trener personalny z podejściem do treningu i niektórymi aspektami zdrowotnymi Wink.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Smile!


Wiadomości w tym wątku
``` Witajcie zdrowi ludzie :) !! ``` - przez Artur - 2015-09-20, 20:41
RE: ``` Witajcie zdrowi ludzie :) !! ``` - przez Marcin88 - 2015-09-21, 06:34
RE: ``` Witajcie zdrowi ludzie :) !! ``` - przez mlody1410 - 2015-09-21, 12:22
RE: ``` Witajcie zdrowi ludzie :) !! ``` - przez zahir - 2015-09-21, 12:45
RE: ``` Witajcie zdrowi ludzie :) !! ``` - przez Artur - 2015-09-21, 14:20
RE: ``` Witajcie zdrowi ludzie :) !! ``` - przez zahir - 2015-09-24, 11:26
RE: ``` Witajcie zdrowi ludzie :) !! ``` - przez Artur - 2015-09-25, 13:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości