Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cały Plan Treningowy
#3

wydaje mi się, że możesz zrobić więcej dipów niż 3-5 powtórzeń, w końcu trenujesz kalistenikę od półtora roku. Jeśli możesz zrobić więcej niż 6 powtórzeń za jednym razem to nie kształtujesz już siły jako takiej. Zmieniają się parametry. Tak jak napisał Mrówek totalnie zrezygnowałbym z "kształtowania siły", dwa podział na partie mięśniowe nie ma sensu w gimnastyce, większość ćwiczeń możesz wrzucić w obwód ćwiczebny i stosować po treningu technicznym, trzy przerwy im krótsze tym lepsze, podnosisz poziom kondycyjny całego ciała, dzięki czemu będziesz mógł dłużej i intensywniej trenować. Do techniki wybrałbym jakieś elementy gimnastyczne, poszukał do nich progresji wybrał kilka ćwiczeń i zacząłbym się uczyć elementów.

Zalecam:

Najpierw solidną rozgrzewkę + przygotowanie sylwetkowe, im więcej sylwetek tym lepiej, potem ja jestem zwolennikiem rozciągania przed treningiem głównym i intensywnie zaczął się rozciągać. Dzięki temu będziesz miał lepszą bazę i podłoże pod budowanie siły. Zacząć od prostych ćwiczeń dążenie do wymarzonych elementów, a jak nie to robić obwody po 10-15 ćwiczeń na całe ciało i to da Ci ogólną sprawność. Zaczynasz od ćwiczeń najbardziej angażujące całe ciało i często wykonywane w hollow, dzięki czemu trudniej będzie wykonać 10-20 powtórzeń, zmusi ciało do wysokiej intensywności pracy, poprawi potencjał napięcia mięśniowego, podniesie tonus mięśniowy, co poprawi szczupłość i sylwetkę ciała.

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Wiadomości w tym wątku
Cały Plan Treningowy - przez Kosiator - 2015-03-15, 10:58
RE: Cały Plan Treningowy - przez Mrowek - 2015-03-15, 11:12
RE: Cały Plan Treningowy - przez Newcio - 2015-03-15, 13:08
RE: Cały Plan Treningowy - przez Kosiator - 2015-03-15, 15:14
RE: Cały Plan Treningowy - przez Newcio - 2015-03-15, 15:36
RE: Cały Plan Treningowy - przez Kosiator - 2015-03-16, 08:16
RE: Cały Plan Treningowy - przez piotripiotr - 2015-05-26, 23:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości