Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening
#3

Forma jest jak najbardziej prawidlowa ogladalem filmiki w ktorych byla pokazywana forma danego cwiczenia i robilem ja przed lustrem, zarowno przed kontuzja barku jak i po. Czas mierzony poszczegolnych pozycji jest TYLKO i wylacznie do czasu gdy utrzymuje prawidlowa pozycje. Odbudowac forme jest latwiej niz zbudowac ja od 0. Trenujac przed kontuzja gdy bylem w 1 licuem bylem w stanie przejsc z pozycji siedzacej do stania na rekach i zostania w tej pozycji, niestety podczas jednej z prob stracilem rownowage i wypadl mi bark, do tej pory wypadl mi juz 4x. Robiac pozycje statyczne mam wrazenie ze zdecydowanie go wzmocnilem poniewaz nie boli mnie przy podstawowych ruchach treningowych np. poczatkowa faza podciagania, po X powtorzen pompkach. Owszem byl czas kiedy ta technika kulala, ale odczuwalem pewien dyskomfort w barku ktory po dluzszym przytrzymaniu zamienial sie w pewnego rodzaju bol, dlatego troche poszperalem, poczyytalem i ogaldalem filmiki odnosnie poprawnej techniki. Filmiku nie mam jak wrzucic poniewaz w telefonie nie mam kamery a jest to moj jedyny aparat Smile. Tak wiec zapewniam ze technika jest odpowiednia. Troche lat juz trenuje i jestem w stanie odroznic poprawna technike od tej zlej Smile


Wiadomości w tym wątku
Trening - przez Pointerr - 2015-02-24, 19:58
RE: Trening - przez zahir - 2015-02-25, 15:39
RE: Trening - przez Pointerr - 2015-02-25, 17:30
RE: Trening - przez Pointerr - 2015-03-07, 07:30
RE: Trening - przez Mrowek - 2015-03-07, 07:54
RE: Trening - przez Pointerr - 2015-03-07, 08:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości