Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plan do uzupełnienia SW + Gimnastyka
#3

Jakoś tak powiem Ci, że z każdym rokiem, co raz mniej w głowie siedzi mi wszystko, co związane jest z efektownością... Do końca też nie rozróżniam wszystkich pojęć, które wymieniłeś, ale jeśli chodzi o takie rzeczy typowo pokazowe, to nadal wszystko pamiętam z capoeiry (do tej pory się zastanawiam, jak to się działo, że nadal nie jeżdżę na wózku skacząc po 8 godzin dziennie w piaskownicy i na trawie...).

Gwiazdy na jednej ręce, wymyki wydaje mi się, że robię b. dobrze (wchodzę nim na drążek jak trenuję negatywny ruch muscle up'a), sprężynki, podnoszenie się i schodzenie do mostka itd...

Pewnie gdybym potrenował z kolejne 2 miesiące tylko pod takie cyrki, to wróciło by z 85% sprawności.

Ja uparłem się jednak na kalistenikę... coś mnie pociąga w brutalnej sile i dużej wytrzymałości... do żelastwa mam wstręt od dziecka, hehe. Jak byłem mały ojciec męczył mnie, że muszę zawsze pamiętać, że powinno się robić pompki, brzuszki i podciągania. W podstawówce zawsze miałem takie swoje minimum:
- 50 pompek
- 30 brzuszków w 30 sec.
- 10 podciągnięć

A wracając do końcówki mojego pierwszego posta. Jakbyś polecił mi rozłożyć te elementy na 3 dni w tygodniu?

Pozdrawiam Wink


Wiadomości w tym wątku
Plan do uzupełnienia SW + Gimnastyka - przez Slow Torture Puke Chamber - 2015-02-03, 19:47
RE: Plan do uzupełnienia SW + Gimnastyka - przez zahir - 2015-02-04, 22:28
RE: Plan do uzupełnienia SW + Gimnastyka - przez Slow Torture Puke Chamber - 2015-02-05, 00:27
RE: Plan do uzupełnienia SW + Gimnastyka - przez zahir - 2015-02-05, 08:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości