Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozpięcie od Newcia
#3

celowo nie podawałem ćwiczeń do góry nogami z racji tego, że mogą być niebezpieczne i bez odpowiedniego zabezpieczenia materacami będzie ciężko w warunkach ulicznych zrobić. Ale fakt zdecydowanie powinno się robić w zwisach, bo pracujemy na rozciągającym się najszerszym czyli praca ekscentryczna, która daje ostrego łupnia najszerszemu

warto zwrócić uwagę na prawidłowy chwyt gum i hantli tak aby imitować głęboki chwyt na kółkach bicepsy skierowane w przód nadgarstki ugięte pięści skierowane w przód ( głęboki chwyt )

w Bydgoszczy był pokazywany trenażer jak zrobić z ławeczek, deskorolki i w oparciu o drabinkę, zawieszamy pod kątem, deskorolka kółeczka na szerokość ławeczki i kółka podwieszone o drabinki i mamy świetny trenażer, bo można dociążać obciążeniem by dążyć do imitacji wagi naszego ciała. Co z kolei w trenażerach odciążeniowych bez regulacji odciążenia to będzie bardzo trudne

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Wiadomości w tym wątku
Rozpięcie od Newcia - przez Newcio - 2014-08-03, 13:30
RE: Rozpięcie od Newcia - przez rafal - 2014-08-03, 13:57
RE: Rozpięcie od Newcia - przez Newcio - 2014-08-03, 14:03
RE: Rozpięcie od Newcia - przez Tomo Bird - 2014-08-16, 18:51
RE: Rozpięcie od Newcia - przez Newcio - 2014-08-16, 20:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości