Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kółka i ich mocowanie w bloku
#1

Witam serdecznie, jestem nowy na forum i mam nadzieje, że niebawem rozpocznę swoją przygodę z gimnastykąBig Grin

Tak jak każdy na początku najpierw zastanawiałem się nad kółkami i po przeczytaniu wielu tematów i postów na tym forum prawdopodobnie wybiorę te:
http://sklep.gimnastycy.pl/kolka-gimnast...asami.html
Cena jest przyzwoita i o jakość chyba nie muszę się martwicBig Grin Zastanawia mnie jedynie "szerokość pasów: 1.5”(~3,81cm)" - czy nie będzie to jakimś utrudnieniem? No i czy takie kółka nie będą ograniczały na późniejszym etapie. Moje umiejętności są żadne jednak nie wiadomo jak bardzo się człowiek wkręci - oczywiście mówimy jedynie o poziomie amatorskimBig Grin

Teraz przejdźmy do największego problemu czyli mocowania. Mieszkam w bloku, prawdopodobnie jest to blok z "dużych płyt", sufit z tego co słyszałem jest kiepskiej jakości. Zastanawiałem się nad użyciem takiej ramy:
http://allegro.pl/mocowanie-uchwyt-kolka...29355.html
Mocowanie jest 6 punktowe z tego co widziałem jest to identyczna rama do tej z EG. Nie wiem natomiast jak ją zamocować do sufitu - czytałem wątek o kotwach i kleju nie wiem czy to się nada do tego sufitu i tej ramy. No i co wy sądzicie o takim mocowaniu? Może jakieś prostsze i bardziej niezawodne znacie? Najbardziej obawiam się o twarz oraz o sąsiadów, żeby z wysokości do mnie nie spadli Big Grin


Wiadomości w tym wątku
Kółka i ich mocowanie w bloku - przez Prezmo - 2017-03-23, 20:36
RE: Kółka i ich mocowanie w bloku - przez Seth - 2017-03-24, 12:30
RE: Kółka i ich mocowanie w bloku - przez zahir - 2017-03-24, 13:29
RE: Kółka i ich mocowanie w bloku - przez mpac - 2017-03-24, 15:55
RE: Kółka i ich mocowanie w bloku - przez Prezmo - 2017-03-24, 20:30
RE: Kółka i ich mocowanie w bloku - przez zahir - 2017-03-28, 10:04
RE: Kółka i ich mocowanie w bloku - przez mpac - 2017-03-28, 11:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości