Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam-trenera.pl, o poszukiwaniu instruktorów i portalu
#9

(2016-02-21, 12:03)aleqsandra napisał(a):  Życzę żeby tak było, ale jak szukałam dość niedawno trenera żeby wrócić choćby rekreacyjnie do gimnastyki, i to w Warszawie, to internet łaskawy nie był.

No jak nie ? Wpisujesz gimnastyka Warszawa i masz wszystko na tacy: masz link do sekcji gimnastycznej i masz link go gimnastycy.pl/warszawa do mojego fan page o zajęciach a tam jest kontakt do mnie czyli do trenera gimnastyki.

(2016-02-21, 12:03)aleqsandra napisał(a):  Moje największe doświadczenia wynoszę z jeździectwa i tam zainteresowanie jest niemałe, a nie mają nic wspólnego z wypacykowanymi trenerami personalnymi.

Ale znawcy tematu siedzą na forum/portalu o koniach, a nie na portalach trenerskich. Jest coś takiego jak instruktorzy.info starej daty portal i leży i kwiczy, bo to nie działa.


(2016-02-21, 12:03)aleqsandra napisał(a):  Osobiście widząc tę dyskusję zachęcam do napisania artykułu o największych problemach i wyzwaniach gimnastyki obecnie, który chętnie opublikuję u siebie na stronie, także z odpowiednimi przekierowaniami.

rozumiem, że płacicie za taki artykuł ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości