Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening początkującego
#1

Od lutego bieżącego roku zacząłem na poważnie ćwiczyć z obciążeniem własnego ciała. W maju trafiłem na forum KP, miesiąc później na to forum. Zgłębiałem wiedzę na temat treningu siłowego, bo na sile najbardziej mi zależało. Trenowałem wg "skazanego" jakieś dwa miesiące, potem przeszedłem na plan 5x5, w połowie lipca wprowadziłem do swojego treningu trochę izometrii. Od jakiegoś czasu interesuje mnie kilka pozycji statycznych takich jak: waga przodem/tyłem, planche, poziomka na podłodze(L-Hang utrzymam przez 23s, poziomkę na poręczach 14s). Trenuję trzy razy w tygodniu(pn, śr, pt) i 4-5 razy aeroby(rower szosowy, bieganie, raz w tygodniu siatkówka). Czy wszystkie te progresje mogę ćwiczyć na jednym treningu? Jeśli tak to w jakiej kolejności? Dodam, że chciałbym na każdym treningu robić podciągnięcia, dipy, stanie na rękach przy ścianie, progresję do pistoletu(aktualnie przysiad na jednej nodze z drugą ugiętą przed sobą), różnego rodzaju plank, hollow body. Jeśli chodzi o FL to wytrzymuję 12 sekund w Tuck FL, progresji do BL nawet nie zacząłem, planche(progresja z GWOD, jestem na początku przygody z tą pozycją). Na koniec moich wypocin pytanie do was, drodzy forumowicze, jak to wszystko skomponować? Posiadam drążek, poręcze równoległe, drabinkę gimnastyczną i domowej roboty TRX. Z góry dziękuję za zainteresowanie.


Wiadomości w tym wątku
Trening początkującego - przez SiMO - 2014-09-24, 22:51
RE: Trening początkującego - przez Chudini - 2014-09-24, 23:48
RE: Trening początkującego - przez SiMO - 2014-09-25, 08:04
RE: Trening początkującego - przez zahir - 2014-09-25, 08:30
RE: Trening początkującego - przez Chudini - 2014-09-25, 10:59
Odp: Trening początkującego - przez SiMO - 2014-09-25, 11:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości