Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! (/thread-677.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - ghost - 2014-02-21



Sorry ,wrzucam jak wyszło bardzo poglądowoBlush
wszystko poszło nie tak- najpierw nagrywałam się trzy razy, przy pierwszym nagraniu ktoś mi z tyłu gadał. przy drugim latało to czarne co mi zawsze pomaga ćwiczyć i dopiero za trzecim razem resztką sił się udało a i tak widzę,że ciemno i z kartki nie można się doczytać ,że Ja to JaBig Grin totalny chaosTongue
ale oczekuję konstruktywnej krytykiSmile


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - KrzysiekIno - 2014-02-21

A może trochę jaśniej w pompkach? Big Grin Łokcie bardziej przy bioderkach, wiem że pakujesz w piersi (widać)Big Grin, jednak te mają zasady z łokciami przy biodrach, czyli łapki.Big Grin Garb był. Jednak ostateczna decyzja należy do jury.
Podpór - staramy się złączyć nogi, nawet stopy. Przez chwilę były, uciekły. Wink Mnie się również zdaję, że przy podporze tyłem głowę trzeba mieć schowaną do klatki. Proszę poprawić oświetlenie.Big Grin Albo ubrać białą koszulkę. Big Grin
Czekałem na ten filmik. Nie kłam, więc że mnie nie ośmieszysz, bo to zrobiłaś w podporze. Big Grin Na zachętę plusik dla Cb. Wink Zapraszam do walki.!


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - Chudini - 2014-02-21

ghost barki odkręcone na zewnątrz przy pompkach powinny być, no chyba że naprawdę nie dajesz rady. Rep za wstawkę brawo, nogami przy podporze jakbyś podeszła bliżej to biodra by wyżej poszły automatycznie.


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - ghost - 2014-02-21

(2014-02-21, 22:20)Chudini napisał(a):  ghost barki odkręcone na zewnątrz przy pompkach powinny być, no chyba że naprawdę nie dajesz rady. Rep za wstawkę brawo, nogami przy podporze jakbyś podeszła bliżej to biodra by wyżej poszły automatycznie.
Dzięki za porady,ta wstawka była już czwartym podejściem,więc de facto zrobiłam wszystko x3 Big Grin i rzeczywiście trochę zmęczona,poprawię sięSmilena następny dzień strrraaszne zakwasy w obręczy barkowejSmile


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - mako52 - 2014-02-23

Moja próba:

i

Proszę o oceneSmile


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - zahir - 2014-02-23

Ghost, podpór tyłem podciągnij wyżej biodra, pompki - prowadź łokcie przy ciele i zegnij ramiona co najmniej pod kątem 90 stopni (sporo brakowało). Wielki rep za udział, widzę, że się rozkręcasz i jestem pod wrażeniem. Zadbałaś też o oprawę odpowiednią dla ducha: ciemno, czarny kotBig Grin Gdyby jeszcze udało Ci się nagrać po wschodzie słońca, to już w ogóle byłby sukces Big Grin


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - ghost - 2014-02-23

(2014-02-23, 22:07)zahir napisał(a):  Ghost, podpór tyłem podciągnij wyżej biodra, pompki - prowadź łokcie przy ciele i zegnij ramiona co najmniej pod kątem 90 stopni (sporo brakowało). Wielki rep za udział, widzę, że się rozkręcasz i jestem pod wrażeniem. Zadbałaś też o oprawę odpowiednią dla ducha: ciemno, czarny kotBig Grin Gdyby jeszcze udało Ci się nagrać po wschodzie słońca, to już w ogóle byłby sukces Big Grin

Będzie lepiejBig Grin


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - zahir - 2014-02-23

Mako 52, pompki prawie idealnie: nisko biodra, odpowiednie zgięcie ramion, łokcie przy ciele. Niestety zabrakło garba a to najważniejszy element tego ćwiczeniaSad Robimy go by po pierwsze mocno spiąć brzuch, po drugie wyrobić nawyk sylwetki który pomaga w wielu ćwiczeniach. Zejdź do podporu, wypchnij do przodu barki i górny odcinek pleców zaokrągl pchając obręcz barkową po łuku w stronę pępka. Jak poczujesz silne spięcie brzucha, to znaczy, że sylwetka jest dobraSmile

Mako 52, podpór tyłem zaliczony na 80 pkt. Gratuluję Smile


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - Mrowek - 2014-02-23

Mako52 - duży rep bardzo ładnie wykonane pompki Smile brakuje tylko odrobinkę większego wyjścia z barków w podporze i dla mnie perfekt Smile


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - mako52 - 2014-02-23

Jutro poprawieWink