Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! (/thread-677.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - Chudini - 2014-02-13

wrzucam kandydata na 59sek:



RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - Satetsu - 2014-02-13

Zahir jak patrze na filmik instruktażowy to stwierdzam, że mój podpór jest ok i tak samo pompki, ale być może rzeczywiście ze 3 powtórzenia miały za słabe zaokrąglenie na górze. Tylko nie było mówione że na górnej powierzchni stopy mają być robione te pompki i nie wiem jak w końcu.


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - KrzysiekIno - 2014-02-13

No dokładnie na filmie ten kolega gubi przy ziemi garb, aczkolwiek u góry jest w porządku. Czy to tylko ja mam tak słabe rozciągnięcie i robię na palcach stopy... Big Grin Mimo napięcia w nogach 230v? Big Grin


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - Chudini - 2014-02-13

Ja to się zgadzam, to co robiliśmy było trudniejsze. Więc teraz pytanie jak powinno być.


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - Mrowek - 2014-02-14


Chodziło nam o takie ugięcia ramion Smile

Cała trudność polega na utrzymywaniu ciągłego napięcia tułowia i spłaszczaniu odcinka lędźwiowego przez napinanie brzucha, ale i tak najważniejszą częścią tego ćwiczenia jest zaokrąglanie pleców w górnej części i prostowaniu łokci.



Moje ugięcia Big Grin



RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - Dudo - 2014-02-14

I Moja Wink




RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - Satetsu - 2014-02-14

(2014-02-14, 00:28)Mrowek napisał(a):  

Chodziło nam o takie ugięcia ramion Smile

Cała trudność polega na utrzymywaniu ciągłego napięcia tułowia i spłaszczaniu odcinka lędźwiowego przez napinanie brzucha, ale i tak najważniejszą częścią tego ćwiczenia jest zaokrąglanie pleców w górnej części i prostowaniu łokci.



Moje ugięcia Big Grin

Kurde to ja trzymałem garba nawet na dole a okazuję się, że niepotrzebnie : P Trzeba nową próbę nagrać.


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - zahir - 2014-02-14

Pabloone, podpór tyłem 26pkt. Pompki: zaokrąglij się tylko w odcinku górnym pleców i opuść niżej biodra. Przy prawidłowej sylwetce poczujesz od razu spięcie brzucha. Jesteś elastyczny, więc nastęona próba na pewno wyjdzie dobrze Smile


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - Mrowek - 2014-02-14

No w tych nie trzeba się aż tyle garbić, był jeszcze pomysł aby ściągać łopatki w dolnej części ruchu i dotykać klatką piersiową podłogi ale zrezygnowaliśmy Smile. Taka wariacja myślę ,że znacząco spowoduje zmniejszenie liczby powtórzeń.


RE: Konfrontacje luty "Pompujemy"!!! - zahir - 2014-02-14

Chudini, brawo!!! 59 sek. zaliczone Smile

Mrówek, zaliczone 15 powtórzeń ale garb był słaby Big Grin

Satetsu, można robić te pompki na palcach stopy, choć oczywiście na części grzbietowej jest trudniej i taki ruch działa rozciągająco. Nie jest on jednak wymagany do zaliczenia ćwiczenia.