Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje grudzień - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje grudzień (/thread-551.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Konfrontacje grudzień - Dudo - 2013-12-16




RE: Konfrontacje grudzień - Chudini - 2013-12-16

Teraz ja przybiję piątkę i napisze, że próba będzie nie zaliczona. Wiadomo, nie chodzi o to co widać, jednak czego nie widać. Zły kąt ustawienia kamery, po drugie to są jakieś żarty, że z jednego konta kilka osób próbuje wziąć udział, jeśli byście brali to na poważnie to byście nagrali porządne próby, a nie dla zabawy. Peace Smile Ale się krytycznie wyrażam ostatnio i to wtedy kiedy nie biorę udziału w konfrontacjach.


RE: Konfrontacje grudzień - rafal - 2013-12-16

Chudini nie bądź taki śmiertelnie poważny Smile
I nie cytuj z filmami bo niepotrzebnie się powielają


RE: Konfrontacje grudzień - zahir - 2013-12-16

Dudo a w zasadzie Tomek, Asia, Kamil, wnieśliście w ten konkurs trochę kolorytu i brawo za kreatywność, jednak nie zaliczam tej próby z dwóch powodów:
1) brakło kartek z nickami, względnie przedstawienia się.
2) Kamera powinna być ustawiona z boku, bym mógł ocenić czy jest zachowany kąt prosty w nodze podporowej i czy plecy przylegają do ściany.
O ile od punktu 1 mógłbym zrobić drobne ustępstwo, to ten drugi jest bardzo ważny. Z tego powodu proszę też o występy solo, bo każdy dodatkowy zawodnik będzie zasłaniał innego (co zwłaszcza w przypadku Asi jest zbrodniąSmile)

Nie mniej jednak mieliście fajny pomysł, więc ode mnie duży repSmile

Spróbujcie jeszcze raz, tym razem nie zapominając o karteczkach lub przedstawieniu i soloSmile

Poza tym: Tomek, złącz nogi. Asia, w nodze podporowej nie było kąta prostego

Chudini, moim zdaniem za ostro potraktowałeś koleżankę i kolegów. Można zwrócić konstruktywna uwagę ale po co od razu napastliwość?! Sad


RE: Konfrontacje grudzień - Tomo Bird - 2013-12-17

Ja na razie bojkotuję te konfrontacje z dwóch powodów - pierwszy błachy - co z oceną za poprzednie konfrontacje? drugi - kontuzja - zobaczę pod koniec miesiąca czy coś wrzucę ale na ta chwilę ogromny ból uniemozliwia mi skupienie sie na prostych rzeczach . Pozdrawiam i życzę rywalizacji na zdrowym , świątecznym poziomie. Siła!


RE: Konfrontacje grudzień - zahir - 2013-12-18

Tomo, Adam jest mocno zapracowany ale w ciągu kilku najbliższych dni powinien znaleźć czas na podsumowanie. Natomiast aktualne jak widzisz są sędziowane na bieżąco. c za kontuzja ci się przytrafiła? wracaj do formy, bo nam cię brakuje Smile


RE: Konfrontacje grudzień - Bylon - 2013-12-18

W tej konfrontacji sędziowanie bardzo na bieżąco, naprawdę fajnie to wychodzi. Smile
Już za chwilę będę ssał filmiki (tym razem już bardziej na serio; jest - chyba - nieźle). Przy okazji mam jedno pytanie, a propos tego bujania: jestem niski, muszę do drążka doskakiwać, co mnie z reguł robujowuje już na wstępie, ale nawet jak nie, to:
NIE JESTEM W STANIE się nie bujać (próbowałem z różnymi tempami podnoszenia nóg, i żeby to bujanie usunąć, musiałbym je podnosić przez jakieś 6-8 sekund, co raczej by na wynik korzystania nie wpłynęło) . Wobec tego: jak się nie bujać i czy będziecie bardzo bić, jak bujać się będę?
W ogóle dalej odejmujesz, Zahir, punkty, za to bujanko? Po ostatnich filmikach wnioskuję, że nie, ale zapytać warto.


RE: Konfrontacje grudzień - zahir - 2013-12-18

Bylon, postaraj się podskoczyć, ustabilizować sylwetkę i dopiero dojść do poziomki.Regulamin się nie zmienia a bujanie ułatwia ćwiczenie. Może do tej pory byłe. Zbyt pobłażliwy ale rozgrzewka się skończyłaWink


RE: Konfrontacje grudzień - Tullar - 2013-12-18

Witam serdecznie forum, też debiutuję w konfrontacjach i wrzucam swoje wypociny Smile. Zadowolony nie jestem, ale może uda się jeszcze poprawić czasy w kolejnym tygodniu, póki co wrzucam do oceny:





RE: Konfrontacje grudzień - Chudini - 2013-12-18

(2013-12-18, 21:46)Tullar napisał(a):  Witam serdecznie forum, też debiutuję w konfrontacjach i wrzucam swoje wypociny Smile. Zadowolony nie jestem, ale może uda się jeszcze poprawić czasy w kolejnym tygodniu, póki co wrzucam do oceny(...)

Piękny debiut, ładnie ktoś gra na gitarce i śpiewa. Dobry zawodnik się szykuje. Zapraszam do przedstawienia się na forum, bo technicznie i czasowo bardzo ładnie.