Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje grudzień - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje grudzień (/thread-551.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Konfrontacje grudzień - lukasz1737 - 2013-12-27

Próba 4:
https://www.dropbox.com/s/skxq8vvlhcdca6h/Krzese%C5%82ko%20pr%C3%B3ba%204.wmv

Tym razem postarałem się żeby był kąt prosty, ciężko jak nie wiem, aż mi oddech odebrało. Big Grin
Jutro powinienem dorzucić filmik z poprawioną Lką.


RE: Konfrontacje grudzień - zahir - 2013-12-28

Łukasz 1737, krzesełko 30,6pkt. Punkty karne - 0,1 pkt za cały czas trwania ćwiczenia za nie przyleganie całej powierzchni rąk do ściany. 6 sek. nie zaliczone ze względu na zgięcie w kolanie i opad nogi swobodnej. Gratuluję, bo zrobiłeś ogromne postępy. To właśnie tacy jak Ty pokonujący własne bariery są największymi Zwycięzcami Konfrontacji Smile

Ojciec, liczę, że mimo trudności uda Ci się kontynuować treningi i rywalizować z nami Smile

Tomo, co się dzieje z Twoją córką? Życzę jej powrotu do zdrowia a Tobie wyleczenia kontuzji Smile

Bylon, myślę, że nie ma sensu wracać do starszych filmów skoro nowe są dużo lepsze. Tamte mógłbym co najwyżej ocenić gorzej Wink


RE: Konfrontacje grudzień - lukasz1737 - 2013-12-28

Eh, to będę musiał to krzesełko poprawić, chciałem 35 pktów przekroczyć. Big Grin

Lka, próba 2:
https://www.dropbox.com/s/nhn3ijiv770hmsn/Lka%20pr%C3%B3ba%202.wmv
Nie zadowala mnie to, ale nie zdążę już chyba nic lepszego nagrać.

Bardzo zależy mi na kółkach, no ale z tego co widzę nie da rady, to chociaż z honorem do końca powalczę. Big Grin


RE: Konfrontacje grudzień - rafal - 2013-12-28

Ojciec chyba daje nam 2-3 lata żebyśmy w tym czasie postarali się trochę podgonić do jego poziomu Smile


RE: Konfrontacje grudzień - mako52 - 2013-12-28

Moje debiutanckie konfrontacje:


i




RE: Konfrontacje grudzień - Krychu - 2013-12-28

Ostatnie w tym roku próby - stopy choć może tego jasno nie widać - miałem obciągnięte na maxa ^^

Z tym german hang świetna rada , codziennie staram się robić po kilka sekund i efekty już zauważam Smile

pozdrawiam SIŁA





RE: Konfrontacje grudzień - PkKudlaty - 2013-12-28

Witam. To mój debiut w wyzwaniach, dość oryginalny jak dla mnie Smile




RE: Konfrontacje grudzień - Bylon - 2013-12-28

@Łukasz - a komu nie zależy na tych kółkach? Big Grin Niestety, nie ma lekko, ja też liczyłem na podium, a po pojawieniu się nowych mocnych zawodników raczej szans nie ma. Nie ma co się zniechęcać, trzeba trenować - i, tak jak piszesz, przegrywać z honorem. Smile

@Zahir - chodziło mi właśnie o gorszą ocenę, xD to znaczy o sytuacje, kiedy jest np. tylko jeden filmik z danego ćwiczenia, oceniany jeszcze w czasach łagodniejszego klucza. To była sugestia, żeby wszystkie filmy - te starsze, ALE NAJNOWSZE Z TYCH DANEGO UŻYTKOWNIKA, też - były oceniane na tych samych zasadach.

@Konfrontacje - niestety głupio strasznie dzisiaj wyszło. Miał być rekord i bardzo porządny wynik, a wczoraj zupełnie nieświadomie sobie zakatowałem brzuch przy POMPKACH O_o (trudnych stabilnościowo, nie tych standardowych, ale nie przewidziałem, iż aż tak trudnych) i nie było szans. Do tego doszły jakieś dziwne problemy z lewym udem przy niektórych ruchach i zmęczone dwugłowe. Ostatecznie z L-ki zamiast 50 sekund wyszła kaszana.
Będę jeszcze próbował krzesełko, może jakimś cudem mi się uda zawalczyć, ale na cuda nie ma co liczyć.
Edit. Kicha: dzisiaj niestety miałem parę niefortunnych przeżyć, samopoczucie niepowalające i krzesełka też się nie udało poprawić.
Jutro wyjeżdżam i już nie będę miał możliwości się poprawić ani wypowiadać w tym wątku w trakcie trwania Konfrontacji, więc chciałem bardzo podziękować wszystkim uczestnikom i oglądającym za świetną zabawę i rywalizację na diablo wysokim poziomie! Wątpię, żeby jeszcze kiedyś ćwiczenia mi aż tak przypasowały, ale będę się starał brać udział w przyszłości, w miarę możliwości.
Powodzenia ostatniego dnia rywalizacji!
Udanego Sylwestra!


RE: Konfrontacje grudzień - Tomo Bird - 2013-12-29

(2013-12-27, 15:29)Ojciec. napisał(a):  Dziękuję - Właśnie odebrałem koszulkę.

Mario z dumą wypina gimnastyczną pierś i wypatruje kolejnej konfrontacji a w tle forum gimnastycy.pl ;-) pełna synchronizacja ;-)


RE: Konfrontacje grudzień - zahir - 2013-12-29

Mako 52, krzesełko: 43,7pkt. Punkty karne: 0,2pkt za cały czas ćwiczenia za niewielkie odchylenie od kąta prostego nogi podporowej (naprawdę niewielkie nie mniej jednakWink) i 0,1pkt za opad nogi swobodnej od 29sek. filmu.

To wspaniały wynik. Imponujesz siłą i jeśli zejdziesz dosłownie parę centymetrów niżej wyśrubujesz wynik tak, że ciężko będzie Cię dogonić Smile

Łukasz 1737, poziomka: 50,5 pkt. Punkty karne: 0,1pkt za opad nóg do poziomu od 52 sek. filmu. Gratuluję Smile

Mako 52, Poziomka: 47,7pkt. Punkty karne: 0,1pkt za sek. za gibanie (do 13 sek. filmu) i 0,1pkt za sek. za nogi w poziomie. (Powyżej poziomu było tylko 16sek.)

Krychu, krzesełko: 25,6pkt. Punkty karne: 0,1pkt za cały czas ćwiczenia za nie przyleganie do ściany całej powierzchni rąk i 0,1pkt za niepełną cechę gimnastyczną (jest poprawa w stosunku do tego co było ale trzeba rozciągać nogi. Na pocieszenie powiem ci, że Ojciec miał to samo a teraz robi piękną cechęSmile)

Krychu, poziomka: 29,1pkt. Punkty karne: 0,1pkt za sek. za gibanie (przez pierwszych 15sek.) i 0,1pkt za nie w pełni zaznaczoną cechę gimnastyczną (widzę poprawę, dlatego nie 0,2. Robisz co możesz ale trzeba rozciągnąćWink)

PKKudlaty, krzesełko: 36,4pkt. Punkty karne: 0,5 za sek. za oderwanie rąk od ściany X 4, 0,2 pkt za cały czas ćwiczenia za odchylenie nogi podporowej od kąta prostego w stopniu niższym niż 15 stopni, 0,1pkt za cały czas ćwiczenia za brak cechy gimnastycznej (nie obciągnięcie palców).

pKKudlaty, poziomka 34pkt. Punkty karne: 0,2pkt za sek. za cały czas ćwiczenia za brak cechy gimnastycznej (nie obciągnięte palce). 2 sek nie zaliczone ze względu na odblokowanie nóg w stawach kolanowych. Gratuluję debiutuSmile