Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" (/thread-402.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - siwyyo - 2013-10-23



tanio skóry nie sprzedam


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Tomo Bird - 2013-10-23

(2013-10-22, 22:40)Mrowek napisał(a):  Tomo Bird - Liczba powtórzeń 22 - zaliczam 2 Sad z powodu braku pełnego wyprostu w stawach łokciowych (zwróć uwagę na lewą rękę), dodatkowo staraj się aby ruch był mniej "szarpany". Czekam Tomo na poprawę techniki jesteś faworytem Smile.

Veto! Przejżałem jeszcze raz Twój instruktażowy filmik z icemakerów i mam zastrzeżenia gdyż Ty robiłeś na drążku co powoduję "wyhamowanie " impetu po powrocie z wagi przodem natomiast "złudzenie" "szarpnięc" jest spowodowane tym iż ja robię na kółkach gimnastycznych i jak wszyscy wiedzą to niestabilne środowisko i chwianie się daję widzowi to mylne stwierdzenie! Nie kwestionuję tylko jednego tego iż lewa ręka była większośc czasu ugięta ale do "szarpnieć" to mam zastrzeżenia! Zaraz posypią się "gorzkie żale" gawiedzi z forum pod tytułem "to rób na drązku i nie pi....l" otóż nie i h.j! Nie mam możliwości na drażku i w regulaminie piszę że można na innym przyrządzie. OK to tyle odnośnie mnie a teraz to co chcę zapoczątkować a jest ku temu okazja i co ciągnie się chyba od początku mianowicie dlaczego jest tylko jeden sędzia? Pomyślcieile to wzbudza podejrzeń i kontrowersji. Dwa ocena powinna byc po zakończeniu konfrontacji! Dlaczego? Bo nie będzie takich "akcji" jak podczas ostatnich i teraźniejszych zmagań! Podsyłanie filmów z coraz lepszym rezulatatem i ewentualna "pomoc" czy to kogoś z kolegów na forum nad korekcją ćwiczenia ale nie od sędziego? Jaki sędzia mówi i pomaga w innych dyscyplinach? Toż to stronnictwo ! Sędzia nie powinien się w....ć w ćwiczenia , głos powinien mieć na koniec po zakończeniu konfrontacji!


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Mrowek - 2013-10-23

Yoda - 19 powtórzeń - zaliczam 18 z powodu pracy biodrami. Bardzo ładna technika, pozdrawiam.

Siwyyo - 16 powtórzeń - zaliczam 15 ("Gopro0005") z powodu złego ustawienia kamery przy ostatnim powtórzeniu, pozostałych filmików nie zaliczam ponieważ kamera ma być ustawiona z boku tak aby ułatwić sędziowanie wszelkiego odstępstwa wpływają na niekorzyść ćwiczącego. Regulamin

Tomo Bird
Możesz zastosować moje rady lub nie. Użycie kółek wpływa na twoją nie korzyść w konfrontacjach, pisaliśmy o tym w pierwszych postach.


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - zahir - 2013-10-24

Tomo, większa ilość sędziów to jest problem. W Konfrontacje trzeba się zaangażować na maxa i zabiera to bardzo dużo czasu. Dlatego sędziowie się zmieniają. Co do oceny na koniec, to się nie zgadzam z Twoją opinią. Przecież sam robiłeś ostatnio zarzuty, że informacje dostałeś za późno i nie mogłeś poprawić. Oceniając na bieżąco dajemy uczestnikom szansę na poprawę techniki, co moim zdaniem bardzo dobrze nakręca rywalizację. Gdyby ocena była na koniec, to każdy wrzuciłby po jednym filmiku i czeka łna werdykt, który potem ostro b krytykował.


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Ojciec. - 2013-10-24

Ja tylko dodam parę słów od siebie .
Podoba mi się to wszystko i ocenianie jest bardzo dobre, zawsze można poprawić film stosując się do zasad oceniającego i regulaminu.
Juz po przeczytaniu regulaminu i nakręceniu pierwszego filmu sami powinniśmy już wiedzieć jakie błędy robimy i w czym PROBLEM to nie wiem. Chyba nie jest to trudne?
Zatem nie róbmy problemów , a sami bierzmy się do roboty.
Podstawą jest zawsze wyprost rąk we wszystkich ćwiczeniach i broda minimalnie nad drazkiem .
Żadne futryny w drzwiach nie zastąpią nam prawdziwego dążka .


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Tomo Bird - 2013-10-24

No właśnie i tu dochodzimy do 'problemu' futryny w drzwiach ;-)


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - siwyyo - 2013-10-24






RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Mrowek - 2013-10-25

Regulamin

2.Najlepsze wyniki uzyskane przez zawodników w poszczególnych konkurencjach zostają zsumowane, a suma punktów decyduje o zajętym miejscu.

1 Miejsce - 10pkt
2 Miejsce - 9pkt
[...] 9 miejsce - 1pkt

Przykład: 3 Miejsce - 8 pkt + 5 miejsce - 6 pkt = 14 pkt suma punktów z konkurencji, daje miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Przypomnienie!

Siwyyo


Podciąganie - ilość 19 - zaliczam 18 , ostatniego powtórzenia nie zaliczam ponieważ nie było zatrzymania nad drążkiem.
Amerykany - ilość 10 - zaliczam 8, brak wyprostu rąk i brak dojścia do sylwetki. Dodatkowo skup się na napinaniu odcinka lędźwiowego ponieważ widoczne jest załamanie w biodrach.

Pozdrawiam.


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - siwyyo - 2013-10-26

(2013-10-21, 17:50)lukix napisał(a):  Miałem jeszcze poczekać,ale jednak wrzucam Smile Daje do oceny,ale i tak więcej prób już nie będzie Smile


[MOD] Wrzucaj filmy za pomocą telewizorka, żeby były od razu widoczne na forum[/MOD]

Mrówek patrz inne odstępstwa od techniki są uznawane za błąd i skutkują niezaliczeniem powtórzenia.

skad on ma wiec zaliczne 19 powtorzen?


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - lukix - 2013-10-26

siwyyo-przestań ciągle narzekać tylko nagraj lepszą próbę... Za tą gadkę i tak w moich oczach jesteś już zdyskwalifikowany jako zawodnik...