Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" (/thread-402.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - siwyyo - 2013-10-23

(2013-10-23, 08:17)Ojciec. napisał(a):  No i super, wszystko jasne.

siwyyo - jesteś świetnym zawodnikiem i to ja Ci mówię. Pamiętam Cię.
Popracuj trochę jeszcze nad podciąganiem gimnastycznym to będzie całkiem dobrze.

Dziekuje ojciec za mile slowo, jednak i tak nie rozumiem werdyktu dla lukix :/
Widze ze Mrowek jest surowym sedzia ale nie dla kazdego





RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - lukix - 2013-10-23

siwyyo-moim skromnym zdaniem musisz zmienić drążek... Podczas próby nie widać całej sylwetki i nadal twierdzę,że nie przenosisz całkowicie brody tylko ją wyciągasz...Widzisz jak wolniejsze tempo wpływa na ilość powtórzeńTongue Dobra ja nie bawię się już w sędziego tylko spokojnie sobie obserwuję Smile


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Chudini - 2013-10-23

(2013-10-23, 17:56)lukix napisał(a):  siwyyo-moim skromnym zdaniem musisz zmienić drążek... Podczas próby nie widać całej sylwetki i nadal twierdzę,że nie przenosisz całkowicie brody tylko ją wyciągasz...Widzisz jak wolniejsze tempo wpływa na ilość powtórzeńTongue Dobra ja nie bawię się już w sędziego tylko spokojnie sobie obserwuję Smile

Może i racja z tą brodą, jednak sam robisz to minimum, a ja jak głupi się męczyłem żeby jak najwyżej było.


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - lukix - 2013-10-23

chudini-widać,że jesteś jeszcze bardzo mało doświadczonym zawodnikiem.Robi się tylko tyle ile trzeba,bo nikt Ci powtórzeń za wyższe przeniesienie nie doda...Nauczyłem się tego podczas startów w zawodach Pull-Up. Smile


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Chudini - 2013-10-23

(2013-10-23, 19:28)lukix napisał(a):  chudini-widać,że jesteś jeszcze bardzo mało doświadczonym zawodnikiem.Robi się tylko tyle ile trzeba,bo nikt Ci powtórzeń za wyższe przeniesienie nie doda...Nauczyłem się tego podczas startów w zawodach Pull-Up. Smile

Jak to jest: na zawodach trzeba prosto mieć głowę, czy jak siwy i zef:



RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - lukix - 2013-10-23

Chudini-przynajmniej tak jak na moim filmiku plus krótka pauza na dole,a nie taka napyerdalanka jak u Zefa-oczywiście z wielkim szacunkiem dla Niego Smile


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Chudini - 2013-10-23

Jak to Carlo Paoli z nakaathetics powiedział(w przetłumaczeniu na polski):"Wielu ludzi zastanawia się:broda ma być nad drążkiem? nie, drążek ma być pod brodą" Czyli taka koncepcja, że pozycja startowa, to pozycja wyjściowa. Gdzie u Ciebie w pozycji startowej broda jest cholernie wysoko, a w pozycji wyjściowej dosłownie kładziesz brodę na drążek. Dziwnie to trochę wygląda.


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - lukix - 2013-10-23

Chudini-to jest pozycja aerodynamiczna podczas ruchu w górę..Tongue


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Chudini - 2013-10-23

Ale tak serio to mi wygodniej się podciąga wyżej, a wiem że jeśli bym robił to trochę niżej to 1-2 powtórzenia by więcej wyszły. Ogólnie szacunek za próbę, bo zrobiłeś to fajnym tempem, ruch w górę jak i w dół w pełni kontrolowany.


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - lukix - 2013-10-23

Dzięki-starałem się Smile Wiadomo że szybszym tempem dokładam 2-3 powtórzenia. Dobra już nie zaśmiecamy wątku Smile