Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" (/thread-402.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - zahir - 2013-10-22

Siwy, tempo może zbyt szybkie ale ilość powtórzeń imponująca!!! Skąd Ty się wziąłeś? !


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Chudini - 2013-10-22

Szacunek za ilość Wink

Zahir przypatrz się jak Tomo robi straddle planche push ups i odpowiedz sobie na pytanie skąd się wziął Smile Bo o ile się nie mylę to ta sama osoba.

//ale właściwie to często się mylę.


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Tomo Bird - 2013-10-22

(2013-10-22, 21:41)Chudini napisał(a):  Szacunek za ilość Wink

Zahir przypatrz się jak Tomo robi straddle planche push ups i odpowiedz sobie na pytanie skąd się wziął Smile Bo o ile się nie mylę to ta sama osoba.

//ale właściwie to często się mylę.

Tak Siwyyo to mój ziom dotąd był nieśmiały ale chłopak jest młody i ma talent w postaci ogromnej siły , juz nie raz udowodnił że podchodzi do czegoś i to robi ja mówie na niego "skillozaur" - podciągnięcia na jednej łapie z 10kg w drugiej to dla niego pestka udowodnił to we Wrocku na MPSW ;-p był też ze mną w drugiej części seminarium , siedział na ławce i mnie dopingował ;-p


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - zahir - 2013-10-22

Poznałem, że to chłopak który był na seminarium. Ale siadł na ławce i nie ćwiczył, więc stąd moje zaskoczenie, że tak wymiata. Fajnie, że do nas dołączyłSmile


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Mrowek - 2013-10-22

Tomo Bird - Liczba powtórzeń 22 - zaliczam 2 Sad z powodu braku pełnego wyprostu w stawach łokciowych (zwróć uwagę na lewą rękę), dodatkowo staraj się aby ruch był mniej "szarpany". Czekam Tomo na poprawę techniki jesteś faworytem Smile.

Ojciec - Liczba powtórzeń 15 - zaliczam 8, brak usztywnienia sylwetki, czasami biodra uciekają. Solidny wynik !

Lukix - Liczba powtórzeń 19 - zaliczam 19 , popracuj nad cechą (obciągaj palce) i ogranicz ruch nogami, bardzo ładna próba !

Siwyyo - Liczba powtórzeń 19, zaliczam 0, brak pełnego wyprostu, fazy zatrzymania na górze i na dole po za tym popraw kamerę (brak zaliczenia). Gdyby nie drobne błędy, zaliczył bym 14 powtórzeń, gratuluję wyniku !


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Tomo Bird - 2013-10-22

spox 20 do poprawki ;-p ale wiem już co i jak , podczas wykonywania ćwiczenia człowiek jest z leksza nie świadomy , tzn wiele bodźców ma wpływ na wykonywanie bo gdyby stał obok trener i mówił "ty popraw to i tamto" to wiadomo było by ok a tak to po obejżeniu filmiku juz sił nie ma i trzeba liczyć na "farta" ;-p no dobra czas na 25 poprawnych nastepnym razem!!! ;-p


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Yoda - 2013-10-23


Pierwsza próba podciągania Smile
Na bank zbyt krótka faza zatrzymania zarówno na górze jak i na dole Tongue
Czekam na ocenę ^^


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - siwyyo - 2013-10-23

(2013-10-22, 22:40)Mrowek napisał(a):  Tomo Bird - Liczba powtórzeń 22 - zaliczam 2 Sad z powodu braku pełnego wyprostu w stawach łokciowych (zwróć uwagę na lewą rękę), dodatkowo staraj się aby ruch był mniej "szarpany". Czekam Tomo na poprawę techniki jesteś faworytem Smile.

Ojciec - Liczba powtórzeń 15 - zaliczam 8, brak usztywnienia sylwetki, czasami biodra uciekają. Solidny wynik !

Lukix - Liczba powtórzeń 19 - zaliczam 19 , popracuj nad cechą (obciągaj palce) i ogranicz ruch nogami, bardzo ładna próba !

Siwyyo - Liczba powtórzeń 19, zaliczam 0, brak pełnego wyprostu, fazy zatrzymania na górze i na dole po za tym popraw kamerę (brak zaliczenia). Gdyby nie drobne błędy, zaliczył bym 14 powtórzeń, gratuluję wyniku !

lukix nawet juz od 24 sekundy jak sie opuszcza nogi to prostuje nogi a pozniej znowu je zgina do cechy gimnastycznej ale spoko Smile


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - Ojciec. - 2013-10-23

No i super, wszystko jasne.

siwyyo - jesteś świetnym zawodnikiem i to ja Ci mówię. Pamiętam Cię.
Popracuj trochę jeszcze nad podciąganiem gimnastycznym to będzie całkiem dobrze.


RE: Konfrontacje październik "powrót do podstaw" - lukix - 2013-10-23

Dzięki za ocenę,ale po cichu liczę,że ktoś mnie jednak pokona...Będzie to dla mnie dobra motywacja Smile