Forum Gimnastycy.pl
Konfrontacje wrześniowe 2015 "Daj z siebie wszystko!" - Wersja do druku

+- Forum Gimnastycy.pl (https://gimnastycy.pl/forum)
+-- Dział: Aktualności (https://gimnastycy.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Konfrontacje (https://gimnastycy.pl/forum/forum-75.html)
+--- Wątek: Konfrontacje wrześniowe 2015 "Daj z siebie wszystko!" (/thread-1816.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Konfrontacje wrześniowe 2015 "Daj z siebie wszystko!" - Dudo - 2015-09-08

Mimo wszystko gdy zapieram się głową w tej pozycji to ułatwia mi to złapać równowagę, także ma ona trochę do powiedzenia Big Grin Dziś wszystko wieczorem ocenie, po całodniowych krzątakach, sprawach i sprawinkach przyjdzie czas na konfro! Wink


RE: Konfrontacje wrześniowe 2015 "Daj z siebie wszystko!" - Chudini - 2015-09-08

Trochę większy kąt między udem a łydkami i już dużo łatwiej, plecy jak ktoś nie ma całych przy ścianie też łatwiej sporo, ręce w górze bardzo utrudniają. Technicznie bardzo zadowolony jestem Smile Czekam na ocenę



RE: Konfrontacje wrześniowe 2015 "Daj z siebie wszystko!" - Krzysztof - 2015-09-08

Dołączam się do konfrontacji. Z lekkim przeziębieniem, więc bez rewelacji, ale nie ma wymówek.




RE: Konfrontacje wrześniowe 2015 "Daj z siebie wszystko!" - rafal - 2015-09-08

taka mała anegdota odnośnie oceniania konfrontacji - na siłowni były konfrontacje z krzesełkiem i niektórzy trzymali po 25 min Big Grin


RE: Konfrontacje wrześniowe 2015 "Daj z siebie wszystko!" - Dudo - 2015-09-08

O jaaaaa chciałbym to zobaczyć haha Big Grin Rafał rączki też były w górze przyklejone do ściany? Smile


RE: Konfrontacje wrześniowe 2015 "Daj z siebie wszystko!" - Hannibal - 2015-09-10

I jak tam, prawie 2 dni minęły odkąd autor tematu napisał że podsumuje, chciałbym wiedzieć co mam poprawić, wrzesień będzie się kończył, to może wrzucę jeszcze

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka


RE: Konfrontacje wrześniowe 2015 "Daj z siebie wszystko!" - Chudini - 2015-09-10

Hannibal ja na twoim miejscu bym nagrał wszystko od nowa od boku, bo nie sposób to ocenić. Na moje oko co można by poprawić:
-w krzesełku plecy chyba całe nie dotykają "ściany" tylko je wyginasz, ale nie widać do końca z powodu kamery.
-w podporze na kółkach PPT zrobić bo pike'ujesz biodra tzn. cofasz je w tył z tego co widać(jakbyś bokiem nagrał byłoby idealnie widać czy jest dobrze czy nie)
[Ale to tylko moje luźne uwagi co z tym zrobisz to twoja sprawa]


RE: Konfrontacje wrześniowe 2015 "Daj z siebie wszystko!" - rafal - 2015-09-10

(2015-09-10, 14:58)Chudini napisał(a):  -w podporze na kółkach PPT zrobić bo pike'ujesz biodra tzn. cofasz je w tył

na filmie instruktażowym jest ten sam błąd


RE: Konfrontacje wrześniowe 2015 "Daj z siebie wszystko!" - Hannibal - 2015-09-10

A co to jest ppt?
To trzeba być prostym jak deska w tym podporze? Tak stoisz na dwóch kończynach na ziemi?

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka


RE: Konfrontacje wrześniowe 2015 "Daj z siebie wszystko!" - adriano435 - 2015-09-10

ppt -posterior pelvic tilt