Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich!
Jestem Łukasz ,mam 18 lat.

Ćwiczyć zacząłem od niedawna wiec skoncentruje się na podstawowych ćwiczeniach a potem się okaże. Trenować mogę tylko w domu bez sprzętu, poza tym ćwiczę aikido (2x 1,5h) być może dorzucę do tego siłownie (1x 1h) i basen (1x 1h).
Dlaczego tutaj a nie forum dla kulturystów? Raczej mnie ona nie interesuje, nabieranie masy do jakiś wielkich ilości branie suplementów a potem ruszanie się jak czołg mnie interesuje (chodź do tego i tak mi daleko). Mam 175cm wzrostu i ok 57kg :C chciałbym trochę przybrać na wadze ale nie wiem ile Big Grin

Pozdrawiam Blush
u nas nie nabierzesz wagi
Masz dobrą wagę pod gimnastykę, więc nie kombinuj Big Grin
(2014-04-05, 23:04).WŚ napisał(a): [ -> ]Masz dobrą wagę pod gimnastykę, więc nie kombinuj Big Grin

chyba pod skoki narciarskie, tam też ocierają się o anoreksję Big Grin
waga sama przyjdzie, mięśnie rosną do tego by zaadoptować się od ogólnej budowy ciała, więc zależy od tego czy wybierzesz rozwój mięśni pod sylwetkę gimnastyczną
Tak właśnie chce rozwinąć mięśnie pod sylwetkę gimnastyczną i poprawić swoją siłę, waga nie jest dla mnie aż tak ważna myślałem tylko o dobiciu tak do ok 60-62
Witaj
Spora ilośc osób z forum ćwiczy w domu bez jakiegoś zmyslnego sprzętu.
Natomiast warto jednak zainwestować w drążek i poręcze do pompek, no i moze jakieś hantle z możliwym zmiennym ciężarem.
Na forum znajdziesz sporo porad i filmików jak ćwiczyć bez sprzętu, wykorzystując podłogę czy taboret.
Życzę powodzenia
Witaj na forum Smile