Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Siemanko ! :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

DawidP

Siemanko, jestem nowym użytkownikiem portalu Gimnastycy.pl. Moją przygodę z aktywnym spędzaniem czasu zacząłem rok temu. Od tamtej pory zacząłem trenować akrobatykę i trenuje do teraz. W 2013 roku, a dokładnie w listopadzie zacząłem treningi Street Workout. Postanowiłem połączyć w moim życiu te dwie dyscypliny sportu i tak trafiłem na tą stronę Smile Moje umiejętności są na poziomie średnio zaawansowanego, ale w tym sporcie nie da się wiedzieć wszystkiego. Poszukuję kogoś kto mnie wprowadzi głębiej w temat Street Workout. Dokładniej poszukuję treningu gimnastyków Smile
Cześć a skąd jesteś ?
Witaj, dla mnie street workout to nauka prostych elementów gimnastycznych, niestety często robionych nie technicznie. Jeśli bardziej precyzyjnie określisz które elementy Cię interesują, to chętnie pomożemy Smile
Witaj na forum!
Fajnie, że do nas dołączyłeś. Mam nadzieję, że skorzystasz z wiedzy zawartej na forum i nie będziesz popełniał typowych błędów ludzi trenujących SW.

zulco

Witam! Gratuluję wybrania ciekawej dyscypliny. Życzę owocnych treningów.

Tak jak piszą powyżej. Technika jest bardzo ważna, ale najważniejsze to czerpać przyjemność z tego co się robi.