Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Wątki do podpięcia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jacek kiedy podepniesz parę WAŻNYCH tematów jak ten, najlepiej podpiąć i zamykać i w razie potrzeby edytować, żeby wisiało to na samej górze w tematycznych działach. Już kiedyś o tym pisaliśmy, dzięki temu ważne tematy będą widoczne i czytane przez nowych użytkowników dzięki temu nie będziemy musieli się z tematami cofać i również będą stałe linki by odsyłać do tematów, które już dawno temu zostały przegadane. W ten sposób nie będą się mnożyć tematy o podobnej tematyce.
Nie specjalnie wiem, jak to ogarnąć technicznie ale spróbuje coś poradzić Wink
na wielu forach można przypiąć temat jako moderator
Na tym pewnie też ale dla mnie wszystko co bardziej skomplikowane od AK47, to nie ogarniam. Obiecalem jednak, że się postaram Smile
Może niech się Michał tym zajmie? On jest techniczny. Big Grin
Dobra, popodpinam. Tak jak tamten o nazwach podpiąłem Smile Piszczcie tu propozycje
Na pewno ten post Krzycha o treningu, metodach treningowych itp.
Popodpinałem z grubsza co uważałem za warte uwagi ale mogłem coś pominąć albo z rozpędu podpiąć za dużo. Zweryfikujcie proszę.
Moze jeszcze o grupie instruktorskiej?
Rzucajcie konkretnymi linkami, bo ciężko mi wyszukać wątki po hasłach. (ten o którym piszesz Krzychu znalazłem i podpiąłem)
Stron: 1 2 3