Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: chcesz być kimś nie graj w piłkę nożną
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(2013-12-27, 20:23)Newcio napisał(a): [ -> ]http://www.weszlo.com/news/17910-Miesnie...e_na_plazy

to nie jest wina piłki nożnej, są piłkarze nie wyglądający jak śmierć na urlopie. A winą za ich warunki fizyczne powinni obarczyć specjalistów od przygotowania fizycznego bo chyba kluby takowych zatrudniają.
Swego czasu rozwaliło mnie to porównanie:
[Obrazek: rafal_murawski_vs_cristiano_ronaldo.jpg]
albo samych piłkarzy, którzy mają gdzieś treningi siłowe lub wskazówki trenerów
(2013-12-27, 21:35)Newcio napisał(a): [ -> ]albo samych piłkarzy, którzy mają gdzieś treningi siłowe lub wskazówki trenerów

i tak tytuł wątku to zbyt duże uogólnienie i jest bardzo niesprawiedliwe.

Co to znaczy "być kimś"?
A moim zdaniem wina jest tylko i wyłącznie kibiców! Dopóki piłka nożna na poziomie ciężko śmiesznym będzie się cieszyć popularnością i będą wpływy z reklam, nie spadnie oglądalność itp. to nie ma się czego spodziewać.

P.S. świetne zdjęcia Smile
(2013-12-27, 22:00)rafal napisał(a): [ -> ]
(2013-12-27, 21:35)Newcio napisał(a): [ -> ]albo samych piłkarzy, którzy mają gdzieś treningi siłowe lub wskazówki trenerów

i tak tytuł wątku to zbyt duże uogólnienie i jest bardzo niesprawiedliwe.

Co to znaczy "być kimś"?

Na pewno bycie kimś to bycie taką osobą co nie przynosi wstydu
Jak dla mnie to ci ludzie są lepsi w tym co robią od milionów ludzi. Robią to co kochają i ktoś im za to płaci często kilka średnich krajowych. Samo bycie piłkarzem chyba nie przynosi wstydu, zwłaszcza tym ambitnym, którym udało się przebić do dobrej zagranicznej ligi.
A ci bohaterowie artykułu muszą być dobrzy technicznie (jak na naszą ligę) skoro nikt lepszy nie gra zamiast nich.
Jak dla mnie tytuł wątku jest krzywdzący dla ludzi którzy ciężko trenują codziennie i wkładają w to całe serce żeby coś osiągnąć w tym sporcie i dla tych co już sporo osiągnęli.
Rafał znasz piłkarzy ? Ja mam mnóstwo kolegów co grają w II, III i IV lidze i z pytaniem dlaczego tak świetni technicznie ich koledzy, dobrze przygotowani fizycznie i robiący wyniki chłopaki nie grają wyżej ? Układ, u mnie na uczelni wszyscy się śmieją z piłkarzy, po pierwsz kultura, po drugie styl życia i po trzecie plastikowe wyniki sprawiają, że nikt poważnie nie traktuje piłki. Tytuł nie jest krzywdzący jest prześmiewczy, bo to co dla nich jest blichtrem dla większości ludzi jest pozerstwem i marną jakością życia.
Po prostu życia w kłamstwie, co z tego, że grają w Lechu jak zderzają się ze słabymi drużynami z Europy i dostają wciry. Wstyd nie mówiąc już o reprezentacji 78 w rankingu. To jest zapracowane nie przez kilku piłkarzy, ale przez całą polską piłkę nożną i dobitnie pokazuje na jakim dnie jesteśmy. Dlatego jak można poważnie traktować sport, gdzie przewalają się miliony, a wyniku nie ma ?
Skoro przykładem wpompowania milionów w Skoki Narciarskie dzięki jednej osobie daje nam teraz 4 zawodników w pierwszej 20-stce klasyfikacji generalnej i Kamila Stocha na pozycji lidera. To co robią wkładają serce i coś chcą osiągnąć, tym natomiast wystarczy, że utrzymają się w Ekstraklasie i nic więcej ich nie interesuje, a nieliczni będą robić karierę zza granicą by być najlepszym i coś sobą reprezentować. Nic dziwnego, że Lewandowski pluje na swoich kolegów z reprezentacji i się nie stara.
Ciężko nie zgodzić się z Newciem. skoro piłkarz w IV lidze jest w stanie zarobić nawet 7 - 8000zł pracując do tego zawodowo i nie przeszkadza mu 20 kg nadwagi (znam takiego), to Ci ludzie po prostu nie mają motywacji, by dawać z siebie wszystko.