Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: SA Legia Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://www.warszawa.sport.pl/sport-warsz...ni_za.html

Ciekawostka dla mieszkańców Warszawy, jeżeli pójdzie w dobrym kierunku to może sekcja gimnastyki odżyje, miejmy nadzieje, że tak się stanie
"zaczynamy od hokeja, rugby, koszykówki, piłki wodnej" Sad Widocznie gimnastyka jest mniej atrakcyjna Sad
Wiadomo, że dla przeciętnego "Kowalskiego" gimnastyka nie jest najciekawszym sportem. Tongue
Natomiast cieszmy się, że sport się rozwija. Każdy, kto uprawia jakiś ruch ma już u mnie szacun. Smile
Raczej ludzie nie wiedza ze czesc figur gimnastycznych lezy w ich zasiegu, maja znikome pojecie o tym ze gimnastyka moze byc przyjemna i dawac satysfakcje.
Najlepszym przykladem jest moja wczorajsza rozmowa z dawno nie widzianym znajomym, ktory gdy uslyszal ze bawie sie gimnastyka powiedzial "aha to takie kosmiczne podskoki" wiecej chybu mowic nie musze :-)
ciekawa historia jest sekcji żużlu, ale z tego co zostało to mamy jeszcze:
- koszykówka
- piłka wodna
- siatkówka
- hokej
- boks
- Stowarzyszenia SSA, które się składa na zapasy, lekkoatletyka, gimnastyka sportowa i artystyczna
- kolarski
- strzelecki
- Szermierka

a jeszcze są:
- tenis ziemny
- podnoszenie ciężarów
- pięciobój

i jeszcze inne które nie wiem czy jeszcze funkcjonują w sumie ok 27 sekcji lub więcej