Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Plan do oceny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Kalistenikę ćwiczę od jakiś 10 tygodni (planem ze Skazanego). Obecnie głównym powodem moich ćwiczeń jest chęć nabrania ogólnej sprawności fizycznej ( jestem na pierwszym roku AWF'u i na gimnastyce trochę krzepy się przyda,ale zrobić np. muscle up itp).
Od dziś planuję do treningu ze skazanego planuję dołożyć trening podciągnięć od Pavel'a ( http://www.kbnj.com/FighterPullupByPavel.htm )

Więc plan wyglądał by tak:

Poniedziałek :
-Pull-up Pavel'a
-Podciągnięcia ze Skazanego (obecnie zacznę 7 krok)
-Przysiady ze Skazanego (7 krok)
+ 1 min plank, 30 s side plank i Trifecta ze Skazanego.

Wtorek:
-Pull-up Pavela
+,,siedzenie" przy ścianie 1min i plank 1 min
(oprócz tego mam zajęcia z Lekkiej Atletyki i Gier i zabaw --> tu mamy duuużo biegania,przewrotów itp)

Środa:
-Pull-up Pavel'a
-Pompki w staniu na rękach ze Skazanego (obecnie 3 krok)
-Mostek ze Skazanego (4 krok)
+ tradycyjnie 1 min plank,30 s side plank , 30s siedzenie przy ścianie i trifecta

Czwartek:
-Pull-up Pavel'a
- 5 x 5 dipów
-Kark (progresja ze skazanego)
+ 1 min plank
(dodatkowo mam 1h 30 min gimnastyki)

Piątek:
-Pull-up Pavel'a
-Zwis na drążku (progresją ze Skazanego)
+ 1 min plank,30 s side plank , 30s siedzenie przy ścianie

Sobota:
-Pull-up Pavel'a
-Pompki ze Skazanego (krok 8) (pompki będę robił,póki jest mało powtórzeń pull-upów Pavel'a do robienia)
-wznosy ze skazanego (krok 4)
-łydki ze skazanego
+ 1 min plank + trifecta

Niedziela:
-Pull-up Pavel'a
+ 1 min plank,30 s side plank , 30s siedzenie przy ścianie


Co sądzicie o tym planie?
Jestem jeszcze niedoświadczonym kalistenikiem(?) Tongue

Dzięki za wszelkie odpowiedzi,pozdrawiam Wink
Dlaczego chcesz ćwiczyć tym planem a nie czymś normalnym? Jest na forum wątek o planie dla początkującego i o tym jak stworzyć swój plan. "Skazany" ma się tak, do gimnastyki jak nasi parlamentarzyści do inteligencji.
Póki co nie mam dostępu do kółek czy innych przyrządów gimnastycznych. (w domu mam tylko drążek) więc typowo gimnastyczny trening odpada.
Ale okej,przewertuję dokładniej forum i popatrzę za jakimiś poradami.
Dzięki Smile
Większość rzeczy można zrobić na drążku. Jako osoba która przez 1,5 roku trenowała "Skazanym" szczerze nie polecam Ci tego programu. Progresja jest w nim za wolna, ilość serii za mała itp.
(2013-10-28, 12:58)zahir napisał(a): [ -> ]Większość rzeczy można zrobić na drążku. Jako osoba która przez 1,5 roku trenowała "Skazanym" szczerze nie polecam Ci tego programu. Progresja jest w nim za wolna, ilość serii za mała itp.

Okej,rozumiem. Zastąpię Skazanego czymś innym. A skoro Skazany jest dość słaby,to skąd sukces tej książki?
Bo to jedyna pozycja o treningu para gimnastycznym napisana w sposób charyzmatyczny i porywający Wink