Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: seminarium październik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo Was proszę o wypowiedź w temacie kolejnego seminarium. Możemy je zrobić albo w sobotę 19.10 w godz. 17 -22. albo w niedzielę 20.10 w normalnych godzinach, czyli od 10 - 15. Niestety nie ma możliwości logistycznych (wolnej sali) w sobotę. Dajcie proszę znać który termin bardziej Wam odpowiada. Będę wdzięczny za szybkie odpowiedzi, bo chcielibyśmy jutro dopełnić formalności związanych z wynajęciem sali. Oczywiście seminarium odbywało by się w Warszawie na sali AWF.
Ja osobiście jestem za niedzielą z faktu dojazdu, godzina 22:00 może utrudnić powrót z naszej pięknej stolicy Smile
W sumie oba terminy mi pasują, ale wolę niedzielę Smile
Mi pasują obydwa terminy ale chyba rzeczywiście dla osób dojeżdżających wygodniej będzie niedziela.
Mnie też się wydaje, że niedziela jest lepsza. choćby dlatego, że po seminarium można wspólnie wyskoczyć na obiad i małe piwko dla tych którzy nie będą prowadzić samochoduWink

Ponieważ większość osób preferuje niedzielę, termin seminarium ustalamy na 20.10 (niedziela) w godz. 10.00 - 15.00
Termin jak i godzina godneWink, daj Jacek więcej info nt. seminarium...
Dogrywam ostatnie szczegóły. Jutro wrzucę komplet informacji. Teraz tylko drobny przeciek: Piotr Kulbicki zgodził się poprowadzić nam to seminarium. Tak więc będziemy mieli jednego z najlepszych trenerów w PolsceSmile Grupy dzielimy na początkującą pod opieką Mrówka i Newcia i zaawansowaną którą poprowadzą Adam i Piotr Kulbicki. Adam intensywnie pracuje nad programem dla niej. Twierdzi, że skoro mamy możliwości treningu z Piotrem którego nie raz widział w akcji, to szkoda czasu na proste ćwiczenia w stylu wagiWink Tak więc może być ciekawieSmile