Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Cześć wszystkim!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Samaram

Mam na imię Karol, mam 16 lat, jestem z okolic Stąporkowa (świętokrzyskie). Obserwuję to forum od pewnego czasu, i coraz bardziej mi się tu podoba Big Grin
Tak więc chciałem się z wami wszystkimi w końcu przywitać i życzyć Wam jak i również sobie dużo progresu w tym co robimy Smile
Witaj Samaram, do Kielc masz niedaleko, więc jak będziesz miał czas, to zaprazzam na wspólny treningSmile
HejSmile
Cześć! Napisz coś więcej o sobie

Samaram

(2013-08-26, 11:53)zahir napisał(a): [ -> ]Witaj Samaram, do Kielc masz niedaleko, więc jak będziesz miał czas, to zaprazzam na wspólny treningSmile

Niewykluczone, jeżeli byłaby taka okazja Big Grin


(2013-08-26, 12:30)Michał napisał(a): [ -> ]Cześć! Napisz coś więcej o sobie

Oczywiście, że napiszę Smile

Lubię się uczyć i jestem otwarty na nowe znajomości (przez co również zdobywam kolejne doświadczenia i wiedzę Big Grin). Odzywam się wtedy jeżeli mam jakąś (przydatną) wiedzę na dany temat bądź moje stwierdzenie nic nie zmieni xD

Trenuję różnie (nie mam ustalonych ćwiczeń) i często (jak tylko mam okazję, czyli nierzadko Big Grin).
Na chwilę obecną moim celem jest nauka różnych pozycji statecznych m.in.:
wagi przodem i tyłem, stania na rękach czy flagi oraz udoskonalanie swoich obecnych umiejętności Smile
Mam nadzieję, że tyle na razie wystarczy, jeżeli chcecie coś wiedzieć to pytajcie Smile
Witamy Smile
Polecam Ci więc lekturę wątków dotyczących pozycji statycznych i obejrzenie tutoriali, zwłaszcza tego z flagąSmile

Samaram

(2013-08-28, 21:40)zahir napisał(a): [ -> ]Polecam Ci więc lekturę wątków dotyczących pozycji statycznych i obejrzenie tutoriali, zwłaszcza tego z flagąSmile

Większość już za sobą, teraz tylko trenować Big Grin