Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Witajcie :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Kello

Witam,

Trafiłem tutaj dzięki kalistenikapolska.pl oraz innemu foru, angielskojęzycznego gymnasticbodies.com . Mam 16 lat, ćwiczę z masa własnego ciała dla ogólnej sprawności oraz poprawy siły, a także dodaję elementy gimnastyczne.
Zacząłem jakieś 3 miesiące temu, jestem na niskim poziomie, aczkolwiek dragon flag, flaga chwytana, elbow lever, kruk to pozycje, które już w miarę potrafię, a teraz poprawiam dalej ich technikę aby była jak na gimnastykę przystało, perfekcyjna Smile
Mam nadzieję, że się dzięki Wam czegoś nauczę. Zauważyłem że zajęcia gimnastycy.pl są prowadzone na AWFie w Gdańsku, mieszkam niedaleko więc jeśli trochę się podciągnę (aby się nie ośmieszać Big Grin ) to mam nadzieję, że zacznę uczęszczać na zajęcia aby dalej progressować z profesjonalistami!


Pozdrawiam !
Witaj na forum. By uczestniczyć w zajęciach nie musisz się podciągać w umiejętnościach. Jest tam miejsce dla każdego i nikt się nie ośmiesza jeśli czegoś nie umieSmile
Witaj Kello, z tego co mi wiadomo zajęcia gimnastycy.pl odbywać się będą tylko w niepublicznej szkole Olimpijczyk na Porębskiego (Zakoniczyn). Może kawałek dalej niż na AWF ale zapewniam, że warto (sam trenuję tam 2x na tydzień od prawie roku). Sala jest nowoczesna i dobrze wyposażona.
Nie przejmuj się swoim poziomem bo ten jest baaaardzo różny a zajęcia Adam prowadzi tak, żeby każdy wyniósł z nich jak najwięcej niezależnie od zaawansowania. Chodzą ludzie, którzy nie potrafią wykonać tych pozycji co ty robisz po 3 miesiącach.

Kello

Rozumiem i cieszę się że nie jest ze mną tak źle Smile Dokładnie dowiem się niedługo, ponieważ nowa szkoła, większa ilość nauki itp. może mi z początku zburzyć plan dnia, a nadal chcę ćwiczyć tyle ile ćwiczyłem, do tego dużo biegam dla kondycji, więc wszystko zajmuje dużo czasu. No ale "Jak ktoś chce, to znajdzie sposób, jak nie, wymówkę", a te zajęcia na pewno by mi dużo pomogły więc muszę jakoś się dostosować. Zajęcia dalej będą o godzienie 18 we wtorki i czwartki, bo tak bodajże wyczytałem ze strony?
Zajęcia były w poniedziałki i środy o 18:00 ale Adam coś wspominał, że od września może się to zmienić, być może właśnie na wtorek i czwartek. Na razie na stronie z rozkładem zajęć nic się nie zmieniło.

Co do wymówek - ja ćwiczę 3-4 razy w tygodniu z czego 2-3 razy jeżdżę na salę gimnastyczną a do tego biegam 6 razy w tygodniu od 30 do 70 minut a mam 2 dzieci i pracę więc na nadmiar czasu nie narzekam Wink
(2013-08-24, 23:51)rafal napisał(a): [ -> ]Witaj Kello, z tego co mi wiadomo zajęcia gimnastycy.pl odbywać się będą tylko w niepublicznej szkole Olimpijczyk na Porębskiego (Zakoniczyn). Może kawałek dalej niż na AWF ale zapewniam, że warto (sam trenuję tam 2x na tydzień od prawie roku). Sala jest nowoczesna i dobrze wyposażona.

To fakt, to najbardziej wypasiona sala na jakiej ćwiczyłem. I do tego Adam w roli trenera. Aż żal, że nie mieszkam w GdańskuSad