Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Następne seminarium. Kiedy? ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

User

Dojazd i nocleg też za darmo nie są Smile Póki poszukuję nowej pracy to sobie odpuszczam wszystkie wypady Smile
Nocleg niepotrzebny, bo seminarium będzie jednodniowe. dojazd można załatwić dogadując się z kimś z forum, kto będzie jechał z Twojego miasta.
Jakie wymogi trza spełnić na wejściówkę? Big Grin
Jacek wszystko skupia się na sprawie o której pisałem Tobie na privie, ale ale jeżeli bym wygospodarował czas to bardzo chętnie się zjawie.

Druga sprawa, to własnie wszedłem od tego poniedziałku w trening wiec na koniec września bede na obrotach Smile

User

(2013-08-23, 15:35)zahir napisał(a): [ -> ]Nocleg niepotrzebny, bo seminarium będzie jednodniowe. dojazd można załatwić dogadując się z kimś z forum, kto będzie jechał z Twojego miasta.

Tylko, że w jedną stronę do Warszawy mam koło 70km, z przesiadką. Busem zjamie to ze 4 godziny w jedną stronę, nie wliczając tego, że trzeba czekać pomiędzy busami. A nawet nie wiem kiedy będzie bus powrotny.
A mieszka ktoś w okolicy sieradza(woj. łódzkie), kto się wybiera?
(2013-08-23, 15:52)krzysiek20ino napisał(a): [ -> ]Jakie wymogi trza spełnić na wejściówkę? Big Grin

Twój przypadek mamy chyba obgadany. Po prostu przyjedźSmile
wrzesień nastał więc spytam - czy wiadomo już coś konkretnego na temat seminarium?
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w piątek będę miał spotkanie w tej sprawie. chodzi o dostępność super wyposażonej saliWink
Ale plan nie uległ zmianie, najbliższe seminarium w Warszawie? i zapewne w tym przypadku walczysz o wstęp na salę AWFu? Wink
Jeżeli się uda to myślę, że będzie lepiej niż AWF Smile
Stron: 1 2 3 4