Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje sierpień "powiew energii"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Ojciec.

Byłem na treningu porannym , no i na wstępie zrobiłem L-Sita, ale coś kurde, jakoś nie mogę inaczej, te palce nie mogą się jakoś wyciągnąć na maxa, bo jakieś skurcze mnie łapią. Huh
Lepiej już chyba nie zrobię.
Właśnie dlatego warto obciągać paluchy, rozciągają jedne mięśnie, izometrycznie napinają drugie i w konsekwencji likwidują skurczeSmile

Kello

Dokładnie, zacząłem przy wszystkich ćwiczeniach obciągać paluchy i po jakimś czasie skurcze przestały łapać a palce coraz bardziej się "chowają", trzeba to też progressować przy okazji ^^

User

Szkoda, że to nie działa przy moich przykurczach kolan Tongue Przez co nawet jak spinam czwórki na maksa i ściągam paluchy to wygląda i tak jakbym miał zgięte Big Grin
(2013-08-25, 15:58)User napisał(a): [ -> ]Szkoda, że to nie działa przy moich przykurczach kolan Tongue Przez co nawet jak spinam czwórki na maksa i ściągam paluchy to wygląda i tak jakbym miał zgięte Big Grin

Jest na to sposób. Aby uzyskać prawidłową ruchomośc stawów kolanowych, należy je dociskać w dół, najpierw na ziemi, można czymś dociążyć albo współćwiczący może docisnąć, potem w siadzie na krześle opierasz pięty na tej samej wysokości co tyłek i wrzucasz na kolana obciążenie, na początku powoli, pare kg, potem zwiększasz ciężar.

To ćwiczenie nalezy przeprowadzać statycznie i długo, parę minut, jak poczujesz już ciągnięcie w więzadłach podkolanowych, przestajesz.

User

No dziękuję, wypróbuję ten sposób Smile
Uuu to nie ma co tutaj w tym miesiącu się wychylać. Big Grin

Jednak wstawiam wersję beta poza konkursem Big Grin Dla poprawienia sylwetki specjalnie odkrylem trochhę tłuszczu... hjehjehje xD Proszę o krytykę!

Krzychu, przecież stać Cię na więcejSmile
Tak, tak, ale chodzi o sylwetkę, itp. Wink Choć nie jestem dobry na wytrzymałość.
Sylwetkę podczas ćwiczenia zachowałeś fajną ale ogólnie to zapuściłeś się jak... gdzie się podziała Twoja tarka na brzuchu?!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9