Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: koszulki gimnastycy.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Prezentacja koszulki przez moją najmłodszą modelkę Smile

[Obrazek: z1tw.jpg]

[Obrazek: dzr3.jpg]
Ja bym składał reklamację. Nie ten rozmiar. Big Grin
Koszulka, jak koszulka ale modelka fantastycznaSmile Trzeba będzie z nią chyba spisać kontrakt, żeby konkurencja jej nie podkupiłaWink
No modelka robi Wam niezłą reklamę... Smile
Czy te koszulki są gdzieś do nabycia, czy tylko do wygrania?
Do wygrania w konfrontacjach, jeśli zapisałeś się w pierwszej 10 na seinarium dostaniesz ją na miejscu. Jeśli nie, to polecam porozmawiać z http://gimnastycy.pl/forum/uzytkownik-zahir
Można będzie kupić na seminarium. Poza tym w najbliższym czasie zamierzamy wypuścić specjalny model koszulki z atrakcyjnym designem. Napiszę o tym wkrótceSmile
O to ja się piszę na ten specjalny design. D: Chodzi o logo większe? Big Grin Jakaś sygnatura uzytkownika? Big Grin Dobrze kombinuję? Big Grin Czekam. Big Grin
Te specjalne koszulki będą wykonane techniką sitodruku i będą z atrakcyjnym zdjęciem jednego z użytkowników wykonującego pozycję gimnastyczną (oczywiście z gołą klatą) Wink
A jednak sie wydałeś.. W sumie to dobrze.. będę miał wyrzeźbiony brzuch. xD Głowę tylko zmienię. Big Grin
Stron: 1 2 3