Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Początki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
o to chodzi i można, a nawet należy Tongue
(2016-10-27, 20:54)Szeregowy napisał(a): [ -> ]Przyklęk fajnie brzmi jednak nie mogę sobie tego jakoś wyobrazić, można prosić o jakieś zilustrowanie tego ćwiczenia?

Sorki ale lepiej już nie potrafię tego opisać Sad
(2016-10-27, 20:54)Szeregowy napisał(a): [ -> ]Przyklęk fajnie brzmi jednak nie mogę sobie tego jakoś wyobrazić, można prosić o jakieś zilustrowanie tego ćwiczenia?
Z pomocą przychodzi angielska terminologia Big Grin

Dzięki wielkie Smile Musiałem jednak zmodyfikować plan ze względów logistycznych drążka na pompki, podciągnięcia i trening nóg. Każdy rodzaj treningu po 2x w tygodniu, plan wyglądałby tak.

Pompki:
Sylwetki - rozgrzewka
Pompki klasyczne
Pompki szerokie
Pompki diamentowe
Pompki pike
Plank

Podciąganie
Sylwetki - rozgrzewka
Podciąganie nachwytem na szerokość barków
Podciąganie australijskie nachwytem
Podciąganie podchwytem na szerokość barków
Podciąganie australijskie podchwytem
Wznosy kolan w zwisie

Trening nóg
Sylwetki - rozgrzewka
Przysiady
Wykroki
Żuraw
Wspięcia na palce
Plank boczny

Zmieniam tak dlatego, że wygodniej mi jest wykonywać 2 całe treningi na dworze w tygodniu, a nie biegać z miejsca na miejsce, tym bardziej że pogoda lepsza już nie będzie Wink
Gimnastyczny trening nóg to przede wszystkim wysoki, W skoki na przeszkody i lądowania. Wszystko inne jest TYLKO rozwijaniem masy mięśniowej i jest dodatkiem a nie podstawą.

W Twoim planie jest cała masa średnich ćwiczeń typu pompki, nie ma natomiast niczego co poprawiło wydolność, koordynację ruchową, skoczność, Gibkość itp.
Stron: 1 2 3