Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Fizjoterapeuta Łódź
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć

Nie wiem na ile jest tu mieszkańców Łodzi... Chciałam jednak zapytać o jakiegoś sprawdzonego, dobrego, sportowego fizjoterapeutę. Może się ktoś orientuję? Najlepiej od razu z ceną wizyty, jakimś kontaktem i miejscem, gdzie przyjmuje...

Bardzo nie lubię chodzić zupełnie w ciemno do specjalistów, a przede wszystkim nie mam na to aż tyle pieniędzy. Już mi kiedyś jednego polecono w Łodzi, ale średnio mi podpasował... Może na tym forum ktoś podpowie mi kogoś fajnego. Smile

W tej chwili chodzi głównie o problem z kolanem, ale szukam kogoś do regularnych wizyt, bo mam troszkę wad postawy i krzywizn w ciele do przepracowania... No i najlepiej kogoś, kto pracuje ze sportowcami, bo największa szansa, że będzie mi umiał w razie czego pomóc. Smile

PS: W sumie jeśli znacie też jakichś fajnych ortopedów, to również chętnie wezmę namiary... Bo to różnie może być.

Marcin88

Polecam dr Drygalskiego..z tym że to Częstochowa.. Sad
Świetny ortopeda! Centrum Medyczne Klara.
Proszę o specjalistów z Łodzi. Smile Inne miasta mnie nie interesują, tym bardziej tak odległe. Nie mam pieniędzy i czasu by jechać setki kilometrów do fizjoterapeuty.... ufam, że w Łodzi jednak znajdzie się ktoś kompetentny.

Sebastian

Neta przeciez ja z nimi pracuje... nie mozna bylo od razu?xD
No kiedyś umieszczałam post na grupie to odzewu nie było Big Grin Podbiłam już na priv