Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Co słychać na Legii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.


Z racji tego, że zacząłem współpracę z jednym z warszawskich Crossfit Boxów, poproszono mnie o materiał poglądowy na temat tego co robię. Oczywiście nic nadzwyczajnego, bo okres przygotowawczy, ale można podsumować półtora roku budowania bazy ruchowej, czyli jak wyglądają efekty pracy w przypadku faceta w wieku 27 lat, 186 cm i 84 kg wagi.
mega Paweł. Smile Rozkroczka mocno na propsie, szkoda że przejść na poręczach nie pokazałeś i szpiczagi w fullu. Big Grin
nie nagrywam czegoś czego nie potrafię na pewno i za każdym razem
Moim zdaniem powinieneś, nie zawsze wszystko wychodzi idealnie, człowiek to nie maszyna, a przejścia jak dla mnie masz obcykane znakomicie.
"Perfection isn't necessary. Consistency is." Coach Sommer Wink

Marcin88

Elegancko Smile Naprawde niezłe umiejętności..skłon pierwsza klasa.
Gratulacje!

Czemu masa Ci nie idzie..widziałem że niezła siłowa idzie Tongue
czy ja wiem czy nie idzie, teraz to i tak nie ma znaczenia czy tyje czy nie, bo właśnie robię dużo siłówek, jak wejdę w technikę to i tak zbędne mięśnie zanikną. Nie przesadzajmy z tymi umiejętnościami to tylko podstawy żadnych konkretnych elementów
Co to za ćwiczenia na kółkach jedno- i oburącz od 2:45? - Co to jest i czemu służy?
wkręty wzmacnianie rotacji barków do wykrętów w barach na kółkach w trakcie zamachu lub siłowego, cel jest wkręt siłowy ze zwisu