Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Event w Sopocie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Zgrane, ale wrzucę jutro. Mam cienki net na we wsi póki co, a po weekendzie nie mam już siły żeby to wybrać i wrzucić dziś, jak tylko będzie, to wrzucę linka
Tak więc czekam na zdjęcia ! Smile
Tytułem uzupełnienia relacji powiem, że podobne eventy są bezcenne. Dają możliwość obejrzenia gimnastyki na najwyższym poziomie, potrenowania wspólnie z mistrzem, skorzystania z jego porad treningowych, spróbowania swych sił pod jego okiem (a to jest bezcenne, bo mistrz widzi dużo i wiele podpowiada).

Mam wrażenie, że każde takie seminarium wnosi więcej niż pół roku treningów, bo człowiek wyjeżdża napakowany wiedzą i motywacją. Czasami przez kilka miesięcy z czymś się męczymy a wystarczy jedna uwaga trenera, by wyeliminować błąd i praktycznie od razu ogarnąć element.

Przy tym niesamowite jest dla mnie, jak bez wysiłkowe są dla wyczynowców nasze "skille". Sebastian Gawroński wykonywał wspieranie na kółkach w zwolnionym tempie, by pokazać dokładnie ruch, zatrzymywał w najtrudniejszych miejscach i cały czas spokojnie tłumaczył technikę. Nawet oddech mu nie przyspieszyłWink A to samo robił z poziomką rozkroczną i rozpięciem!
Takie spotkania dają sporego kopa i świeżej motywacji. Z tym deszczem to bez przesady Smile taki mamy klimat. Oby udawało sie jak najwiecej takich imprez zorganizować - czego zycze sobie i pozostałym Smile.
Fajnie , ale oprócz tej malutkiej to same chłopy..... ciekawe czemu....Huh
Widocznie kobiety bały się deszczu Wink
(2015-07-29, 15:58)ghost napisał(a): [ -> ]Fajnie , ale oprócz tej malutkiej to same chłopy..... ciekawe czemu....Huh

to pytanie to Ciebie Wink

moje 3 dziewczyny były, tylko jedna chyba się wstydziła ćwiczyć (no jakieś stanie na rękach na niskich poręczach było) a dwie urządzały własny trening i nie oszczędzały się ani trochę, bo zostały im na pamiątkę guzy i zdarte piszczele Big Grin

Specyfika przyrządów chyba skutecznie odstraszyła płeć piękną.
Przecież na poręczach dziewczyny mogą nieźle pofikać Wink
(2015-07-29, 16:17)rafal napisał(a): [ -> ]
(2015-07-29, 15:58)ghost napisał(a): [ -> ]Fajnie , ale oprócz tej malutkiej to same chłopy..... ciekawe czemu....Huh

to pytanie to Ciebie Wink

moje 3 dziewczyny były, tylko jedna chyba się wstydziła ćwiczyć (no jakieś stanie na rękach na niskich poręczach było) a dwie urządzały własny trening i nie oszczędzały się ani trochę, bo zostały im na pamiątkę guzy i zdarte piszczele Big Grin

Specyfika przyrządów chyba skutecznie odstraszyła płeć piękną.

A czemu twoje damy nie na zdjęciach?
Ja niestety jeszcze nie w formie, ale jak jeszczę trochę popracuje to może się gdzieś przy okazji jakiegoś Events pokazeTongue
Stron: 1 2 3 4