Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Witam :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów Big Grin
Mam na imię Wojciech,mam 17 lat 178 cm wzrostu i wagę która wynosi 77 kg.Od trzech-czterech lat robię bazę typowo pod Street Workout (uczyłem się podstawowych umiejętności np: waga tyłem , przodem ale dałem spokój z tym, ponieważ nie dawałem rady z statyką ).Pewnego dnia znalazłem to forum i zacząłem czytać wasze posty i postanowiłem założyć konto tutaj gdyż bardzo chcę ćwiczyć SW ale tak jak to powinno wyglądać (sylwetki,technika) i myślę ,że to forum będzie idealne do tego. Tongue

+ filmik w którym poproszę o ocenę back lever (wiem ze powinien być podchwytem ale tylko taki filmik mam a poza tym nie ma dla mnie różnicy w chwycie)
https://www.youtube.com/watch?v=iIAO0wTMUZI
Witaj na forum! Jestem pewien, że informacji o sylwetkach znajdziesz tu aż za wiele.

Co do wagi, to nie jest poziomo (nogi masz trochę wyżej niż tułów), zły chwyt, ale o tym wiesz i z tego ujęcia nie mogłem się dopatrzyć, czy masz "garbik"

A co do różnicy w chwycie - nachwyt bardziej obciąża biceps, a podchwyt barki + nachwyt wygląda lepiej Big Grin
Witaj na forumSmile Waga tyłem bardzo ładna. Myślę, że nie będziesz miał problemów ze statyką jeśli będziesz wytrwale ćwiczył pozycje statyczne i sylwetki. Pamiętaj izometria na początku treningu i nie za często. 4 razy w tygodniu jest w zupełności wystarczające. Jeśli będziesz zrobił częściej możesz czuć przemęczenie.
Witaj Smile
Hej! Dobrze trafiłeś... Szukaj, czytaj i ucz się Smile