Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Nowy element na drążku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mamy nowy element na drążku oficjalnie zatwierdzony przez FIG. Jest tym bardziej ciekawy, że polskiSmile


http://www.pzg.pl/element-kierzkowski-za...przez-fig/
Oglądam ten załączony filmik po raz dziesiąty i nadal nie mogę dokładnie zobaczyć kiedy on wykonuje te pół obrotu Big Grin
Brawa dla pana Kierzkowskiego!
Po drobnych konsultacjach ze mną odwazyl sie chłopak Wink
Gratki panie Kierzkowski!
Może seminarium w Gdańsku z Adamem Kierzkowskim poświęcone temu przyrządowi? Kiedyś rozmawiałem na ten temat z AK47 i mówił, że nie powinno być problemu Smile
Dziwne, Bitdefender wykrywa na tej stronie malware. Chociaż windowsa nie mam, ale nie wchodzę.

Może można zobaczyć ten element gdzie indziej. ?
Tylko dlaczego na zdjęciu podpisanym "Ewolucja Kierzkowskiego" ćwiczy on na poręczach? Big Grin
Bo nasi dziennikarze tak się właśnie znają Big Grin Tak na marginesie poręcze to chyba ulubiony przyrząd KierzkowskiegoSmile
Ale przecież jest w tym tekście z 5 razy napisane, że element jest wykonywany na drążku... Albo drążka od poręczy nie odróżniają Big Grin

W sumie to i tak najbardziej zazdroszczę tym jego kolegom. U mnie w zakładzie też jest salka, na którą chodzę (po znajomości Big Grin ), ale trenują tam jedynie koksiki z siłki, ew. "kickbokserzy". Fajnie by było tak z kimś poćwiczyć gimnastykę (zwłaszcza z kimś takim Big Grin )
Stron: 1 2