Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Śmieszny przyrząd do m.in. stania na rękach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: 4965594643]

Ktoś ma wiedzę jak to się fachowo nazywa? Ktoś używał? Miałem dziś okazję na czymś takim ćwiczyć i bardzo mi się spodobało. Znalazłem nawet na allegro ale ciekaw jestem czy inne firmy też to produkują i jak wychodzi cenowo.
Czy ja wiem czy taki śmieszny... Wink
Bardzo fajny przyrząd, szukałem tańszych, myślałem nad samoróbką, ale na nic nie wpadłem. Sad
Robią go producenci sprzętu gimnastycznego np. Gymnova i Jansen Fritsen ale u nich tanio nie będzie. Przyrząd bardzo wymagający i początkujący może sobie zrobić krzywdę.
na Legii używamy często jeśli chodzi o stanie i przygotowanie do stania na rękach na kółkach choć podobno lepiej w dużej pół kuli
No właśnie o staniu na kółkach głównie myślałem. Big Grin Jednej dużej? hmm takiej jeszcze nie widziałem.
tak poręcze w pół kuli są ustawione w V'kę ponieważ po V'ce teraz trzyma się stanie na rękach w kółkach żeby przedramionami nie dotykać kółek taki są przepisy Wink
(2015-01-30, 22:44)Predi napisał(a): [ -> ]Ktoś ma wiedzę jak to się fachowo nazywa?

Podbijam pytanie.
Domyślnie wpisałem miski i wyszło. Handstand Bowls. Big Grin http://www.janssen-fritsen.com/product-d...bowls.html
Te janssena-fristena widziałem w jakimś sklepie w UK za 149 funtów.
Masakra i ciężka przesada - 750zł za takie coś imo.

Już bym prędzej dał za EG te 150zł (o ile dobrze pamiętam) choć to i tak sporo.
Sens i tak jest dopiero wtedy gdy uczysz się stać na kółkach. Ja na razie walczę z podłogąWink
Stron: 1 2