Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Witam bardzo serdecznie wszystkich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim mam na imię Rafał, 23 lata, masa ciała osycylująca w granicach 83-86 kg, wzrost 184 cm
Obserwuje wasze forum od pewnego czasu, bardzo podoba mi się poziom zarówno sprawnościowy, jak również treści merytorycznych przekazywanych na waszym forum. Duzo początkujących ma wkoncu skąd czerpać fundamentalną wiedze na temat treningu, gdyż aby przesiać sterty bzdur w internecie trzeba mieć sporą wiedzę. Tym oto sposobem postanowiłem się zarejstrować na tym ciekawym i świetnie rokującym forum. Posiadam tytuł zawodowy licencjat z zakresu wychowania fizycznego z odnową biologiczną i gimn. korekcyjną, oraz uczęszczam na Magisterskie studia - AWF Kraków. Trenowałem wiele dyscyplin sportu, ale najbardziej poświeciłem się sportom siłowym, sportom walki, pływaniu i rówież fascynuje mnie gimnastyka, którą od pewnego czasu zacząłem się zajmować, na poziomie bardzo amatorskim. Tytułem wstępu to tyle Smile
Witaj, liczę na to, że będziesz aktywny i wspomożesz nas w wątkach związanych z gimnastyką korekcyjną
W miarę możliwości postaram sie być aktywny a także postaram się trochę ciekawych rzeczy ukazać.
Witam
I bez obaw większość z nas to amatorka Wink
No i pozostaje nasze szanowne grono trenerskie Smile
Czytaj, pisz i pytaj Big Grin

Marcin88

Witaj Smile
(2015-01-16, 21:41)nielat07 napisał(a): [ -> ]W miarę możliwości postaram sie być aktywny a także postaram się trochę ciekawych rzeczy ukazać.

Trzymam za słowo Smile
Witaj właśnie się zastanawiałem kto dołączył do naszej kompani pisząc i poszerzając artykułu Smile
Bardzo nam miło i oczywiście cieszymy się ,że co raz więcej wartościowych osób trafia na forum.
Zapraszamy na kurs do Zabrza i czekamy na filmiki z treningów ! Smile
Witaj na forum!