Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Obóz Gimnastycy.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
4 dni. Ja jestem chętny na 100%, szczególnie że ostatnie seminarium niestety musiałem opuścić.
Niestety ciągle czekamy na potwierdzenie, obawiam się ,że będziemy musieli odpuścić ten termin Sad
walczcie, moze się uda.
Hej, napiszcie co z obozem. pozdr
Nysa niestety nie wypaliła ale myślimy o Białej Podlaskiej.
(2014-12-15, 12:50)Mrowek napisał(a): [ -> ]Nysa niestety nie wypaliła ale myślimy o Białej Podlaskiej.

Witam Smile
O Białej Podlaskiej w przerwie między świętami a sylwestrem czy już w styczniu?
Gonzo zagadaj z zakładem czy są terminy między świętami a sylwestrem, czy akademik działa ? 4 dni byśmy chcieli i jaka cena za wynajem na cały dzień sali
mam wielką nadzieję, że gdzieś się uda, nawet dostałem urlop.
Mamy pierwsze bardzo pozytywne informacje ! Mianowicie obóz odbędzie się Białej Podlaskiej

Jutro dogrywamy ostatni konkretny termin pod względem sali i startujemy z zapisami. Tak więc piszcie do znajomych i jutro spamujemy na fb gdzie się da ponieważ zebrać się na obóz w tak krótki czasie to nie lada wyczyn więc z tego powodu dla każdego uczestnika pamiątkowa koszulka! Smile
Jak dasz info gdzie co i jak i koszta, to wrzucę tu i ówdzie najlepiej w postaci wydarzenia na FB i informacji na FB, trzeba mocno rozpromować, bo jest mało czasu Smile
Stron: 1 2 3