Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: timberman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.


Gdy mój przyjaciel pokazał mi pierwszy raz wersję beta Timbermana, powiedziałem do niego "stary ta gra mi by się znudziła po 20 minutach, brak bonusów i w ogóle co ma za sens ścinanie drewna na lewo i prawo ? Przecież to zbyt proste, już lepszy był Ice Tower lepiej wciągał bo były bonusy" Myliłem się, 10 mln ściągnięć na całym świecie, mój przyjaciel założyciel firmy Digital Melody, pracownik tej firmy Kitajewskii stworzył Timbermana, który ma szanse przebić Flappy Birda i być drugą gra, która stanie się fenomenem na miarę Angry Birds. Jeden wstrzał i miliony na koncie, coś niebywałego. Dla porównania Flappy Birds prawie rok na rynku 50 mln ściągnięć, Timberman na rynku apple store 2 tygodnie i innych, w sumie niecałe 2 miesiące 10 mln ściągnięć. Gra kosztuje dolara, polecam bo polska gra Wink
Na Google Play za darmo.

Faktycznie, dla świrów pykających w gry takie jak Flappy Bird, czy Fat Hamster, to będzie ciekawa alternatywa i moim zdaniem na lajcie im dorównuje. Smile
Niestety nie mój gust - mnie nadal bawi układanie cyferek w 2048 i Sudoku. Tongue