Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Humor
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Ja Wam pokażę, co ostatnio odkryłem przez przypadek, nie wiem czy to nowość, ale istnieje w kulturystyce i fitness kategoria Men's Physique. Istna konkurencja dla bocianów, LOL: klik
Haha, mega to jest. Sezonowcy. Big Grin
(2014-04-02, 16:22)KrzysiekIno napisał(a): [ -> ]Weź człowieku najpierw przeczytaj Big Grin Haha Jugger, zobacz:
Ten Paweł zacytował: "Wiedzę treningową i dietetyczną gromadzę od większej ilości lat niż niektórzy widzowie YT żyją na tym świecie, dysponuję doświadczeniem praktycznym i certyfikatami renomowanych organizacji, mam niezłe wyniki siłowe i posiadam wyższe wykształcenie UJ z zakresu pedagogiki i metodyki nauczania. Nie porównuj mnie proszę do p. Ewy która nie potrafi wykonać pełnego podciągnięcia na drążku."

I jak na to odpowiesz Jugger?Big Grin
Sam nie wiem, zatkalo mnie z wrazenia Big Grin

Tylko troszke spasluszek z niego czasami byl, bo wycisk.tv ogladam od dawna Big Grin http://www.youtube.com/watch?v=QdoLzaOUh...BA39114D71
Klate ogolil i w ogole teraz pedagog przez duze P Big Grin

No i do jego technik z kettlami mozna miec mnostwo zastrzezen Big Grin troche komedia Big Grin
No niestety. Ciekawe kto uczył wyciska.
Oplulem monitor Smile
Musicie dawać jakieś ostrzeżenia do takich filmów Smile
Btw. Ćwiczenia w sumie ok, tyle ze takie coś się robi w wieku 5 lat może. ..
Expert od treningu siłowego a w tv nie wygląda, lydke ma ciensza niż przedramię
Ot mechanizacja...
Troche mnie dziwi i zniesmacza ten ped do tytulowania siebie nie wiadomo kim. Coraz mniej jest skromnych osob, ktore "mowia" swoja postawa, zachowaniem i efektami za to coraz wiecej samozwanczych "mistrzow", "Expertow", "trenerow", "guru" itp. Zwlaszcza takie wynalazki jak YT temu pomagaja, bo sie wytnie jakis koles czesto metodami dosc watpliwymi i potem opowiada roznego rodzakju bzdury. Luko zdaje sie tez w siebie szybko uwierzyl z tego co pamietam. Po 2 latach treningow (czyli tyle co nic) juz wydaje ksiazke. Mozna powiedziec "takie mamy czasy" ale to powoduje, ze coraz wiecej jest tzw "szumu w eterze", z ktorego trzeba odsiac wartosciowe sygnaly i coraz trudniej jest to zrobic. Facet z wycisk.tv jeszcze rok temu wygladal jak spasiony warchlak, wiec ja sie pytam - gdzie wtedy byla ta cala jego "wiedza i doswiadczenie"? Ja tez owego czasu schudlem ok 20 kg ale to nie powod, zeby pisac o tym bloga czy zakladac kanal YT, i wydaje mi sie, ze im wiecej czytam i trenuje tym wiem coraz mniej Big Grin
Panowie, dajcie spokój, jest demokracja i każdy może pisać, czy prezentować się w internecie. Jestem głęboko przekonany o tym, że ludzie (rynek) weryfikuje wszelkiej maści samozwańczych mistrzów, więc nie ma się czym przejmować. Jak mówi stare przysłowie "psy szczekają, karawana idzie dalej" Smile
https://www.youtube.com/watch?v=1ZDPcpU6N9U <- Wycisk chyba nawiązał współpracę z wydawnictwem Aha!.
Proszę jak się rozwija!
Tylko czekac az Luko nawiaze wspolprace z Aha
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16