Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozstępy
#1

Witam. Mam rozstępy na kolanach już od kilku lat. Zaczęło się to od regularnych jazdach na rowerze. Teraz jak ćwiczę nogi (przysiady itp) to czuję jakby mieśnie już nie rosły i mam takie dziwne uczucie jakby miały się rozerwać.. Macie jakieś sposoby na to ?
#2

(2014-05-13, 19:33)StreetWorkout napisał(a):  Witam. Mam rozstępy na kolanach już od kilku lat. Zaczęło się to od regularnych jazdach na rowerze. Teraz jak ćwiczę nogi (przysiady itp) to czuję jakby mieśnie już nie rosły i mam takie dziwne uczucie jakby miały się rozerwać.. Macie jakieś sposoby na to ?

Są specjalne preparaty na rozstępy lub można je spłycać laserem,ale lepiej poradź się specjalisty ,bo nie wiadomo,czy są powierzchowne ,czy głębokie
#3

zapraszam na wizytę do lekarza chirurga albo plastyka

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#4

Wiekszosc osob, ktore znam i maja rozstepy to sa sterydziarze, ktorzy tak szybko puchli, ze skora nie nadazala za miesniami. Pierwsze slysze o rozstepach od jezdzenia na rowerze. Ogolnie to bym sie nie przejmowal, ja od jezdzenia na rowerze i roznych wywrotek mam kolana cale w bliznach ale ani troche sie tym nie przejmuje.
#5

(2014-05-14, 08:48)Jugger napisał(a):  Wiekszosc osob, ktore znam i maja rozstepy to sa sterydziarze, ktorzy tak szybko puchli, ze skora nie nadazala za miesniami. Pierwsze slysze o rozstepach od jezdzenia na rowerze. Ogolnie to bym sie nie przejmowal, ja od jezdzenia na rowerze i roznych wywrotek mam kolana cale w bliznach ale ani troche sie tym nie przejmuje.

może nie wiesz, że to rozstępyTongue
#6

Rozstępy nie mają żadnego wpływu na zatrzymanie rośnięcia mięśni. To zmiany na skórze spowodowane jej nienadążaniem ze wzrostem za mięśniami. Jak napisał Jugger najczęściej są spowodowane zażywaniem sterydów, bo przy naturalnym rozwoju przebiega on na tyle harmonijnie, że nie ma problemu z rozrostem skóry. Rozstępy mają znaczenie jedynie kosmetyczne i jest sporo preparatów które je zmniejszają (likwidują). W zasadzie jeśli nie są bardzo głębokie, to nie ma sensu udawać się do chirurga plastycznego a wystarczy do kosmetyczki która poleci Ci dobre preparaty. Rozstępy są dość powszechne u kobiet w ciąży a to grupa dbająca o wygląd, więc jest ich naprawdę sporo na rynku i jest w czym wybierać Smile
#7

(2014-05-14, 11:21)ghost napisał(a):  
(2014-05-14, 08:48)Jugger napisał(a):  Wiekszosc osob, ktore znam i maja rozstepy to sa sterydziarze, ktorzy tak szybko puchli, ze skora nie nadazala za miesniami. Pierwsze slysze o rozstepach od jezdzenia na rowerze. Ogolnie to bym sie nie przejmowal, ja od jezdzenia na rowerze i roznych wywrotek mam kolana cale w bliznach ale ani troche sie tym nie przejmuje.

może nie wiesz, że to rozstępyTongue
Mozliwe, ale ze pare razy wyrznalem tak, ze widzialem kosc przez rane, to stawiam jednak na blizny Big Grin
#8

proszę o zamknięcie tematu, temat nie ma nic wspólnego z gimnastyką

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#9

[MOD]Racja Newcio - przenoszę do Offtopic[/MOD]

Niech progres będzie z Tobą!
Michał


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości