Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moja malutka miejscówka
#1

Witam,
chciałem się Wam pochwalić moją nowo zrobioną małą miejscówką, co sądzicie na początek?

[Obrazek: 670301531665.jpg]
#2

Ta barierka poniżej drążka przeszkadza w wykonywanie ćwiczeń Sad Brama do kółek fajna Smile Pomyśl jeszcze o poręczach i drabinkach.
#3

Ta barierka poniżej do flagi zrobiona, bo się za nią wziąłem Smile Jak z resztą to zobaczę czy rodzice pozwolą zabrać więcej działki hahah Smile
#4

zahir w jakich ćwiczeniach mu przeszkadza, jak jako drążka może użyć bramy Big Grin... no i skoro zrobił sobie dwie poziome do flagi, to już chyba nie będzie męczył drabinek (materiał też kosztuje)...

natomiast niefortunnie poręcze ułożone, bo przez poziomą barierkę się na nich nie pobujesz... i chyba są za szeroko do np. ruskich dipów czy jakiś ciekawych elementów.

no ale ogólnie, to też chce takie Big Grin
#5

Na zdjęciu ciężko ocenić wysokość ale dobra brama do kółek powinna mieć co najmniej 3m wysokości, więc ciężko się na niej ćwiczy jak na drążku.
#6

Wysokość tego drążka to około 230cm, więc nie jest źle Tongue
#7

Bardzo eleganckie wykonanie, aczkolwiek dla lepszej stabilizacji całej konstrukcji to ustawiłbym trzeci słupek po lewej stronie prostopadle do całej bramy. Jeśli się zgodzisz Kello to umieszczę tutaj fotkę swojego placyku. ?
#8

Drążek ma 2.40. Jasne, wstawiaj, nie ma problemu Smile Z chęcią zobaczę jak inni działają.
#9

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/124/113927...e-0188.jpg

Na początku był tylko sam trzepak pomalowany na żółto, potem zrobiłem sobie te "kółka" z pasów samochodowych i podwieszałem je w garażu do sufitu. Jednak sufit w garażu mam trochę za nisko więc zrodził się pomysł aby zrobić sobie jakąś bramę na kółka. Wykorzystałem fakt że miałem jakieś ocynkowane rury, jakieś trójniki i kolanka do rur, poskręcałem całość no i wyszło coś takiego. Big Grin Nie musiałem kupować cementu ani kopać dołków tylko wykorzystałem istnienie trzepaka i ściany w pobliżu.
Trzepak ma ok 2 m wysokości, natomiast brama ma ponad 3 m wysokości i 2,20 m szerokości.
Powyższy placyk ma wielorakie zastosowanie, mogę sobie tam powiesić linę czy nawet worek bokserski i jest spoko.
W planach mam jeszcze tylko dorobienie jakiejś drabinki i więcej mi już nie potrzeba do szczęścia Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości