Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ciekawy sprzęt?
#1

http://www.tchibo.pl/tasmy-treningowe-p400046837.html
Czy takie taśmy wg waszej oceny są przydatne?
#2

Jasne, są to tzw. TRX, które mogą być używane zamiast kółek gimnastycznych, albo zamiennie.
#3

(2014-03-01, 23:10)KrzysiekIno napisał(a):  Jasne, są to tzw. TRX, które mogą być używane zamiast kółek gimnastycznych, albo zamiennie.

A jak sądzisz warto takie nabyć?czy lepsze byłyby kółka?
#4

Ja mam takie zdanie: TRX są dla fitnessowców, a kółka dla gimnastyków. Jeśli ja wybierałbym, to mój wybór padłby na kółka, z tego tytułu, że nadgarstek ma większe pole do popisu i wygodniejszy jest głęboki chwyt.
TRX brałbym na wyjazdy, delegacje.
#5

Zdecydowanie kolka, rownież na wyjazd, waza tyle samo, zamontujesz na drzwiach, ale chwyt gimnastyczny, kolka polecę mtidea fi28 na taśmie z podziałka,
#6

Kiedyś miałem podobny dylemat kółka czy trx, dzisiaj nie żałuje że wybrałem kółka.Patrząc na cene tych taśm to także przemawia na korzyść kółek.Zapewne tutaj na forum dostaniesz więcej porad i pomocy odnośnie treningu na kółkach.Trx może i ładnie wygląda ale trening nie ma być przyjemny a skuteczny Smile.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#7

Dzięki za radę-mam budżet na jedno lub drugieSmile
#8

Ooo, wielka mi dama. Big Grin Jesteś taką gadżeciarą widzę. Big Grin
#9

Ja jednak wciąż mam wrażenie, że TRX to w większości sztuczny hype a jak ktoś poważnie myśli o treningu to tylko kółka.
Kupne kółka są przynajmniej faktycznie wygodniejsze od samoróbek, a taśmy to prawie, że żadna różnica, wydać 200zł a
kilka dych (maks) na materiały.
#10

Dla mnie TRX, to jakiś wynalazek. Mało kto wie, że wziął się z rehabilitacji Smile W prostych ćwiczeniach koncentrycznych jeszcze da radę, w pozostałych jest tylko ograniczeniem. Kółka ponad wszystko!!! Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości