Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

magia cyrku
#1

film dokumentalny o przesłuchaniach do Cirque Du Soleil

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#2

Widze, ze ktos przekleja filmy od Sommera Big Grin

A, na powaznie to film warty obejrzenia.

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#3

(2014-01-31, 16:25)Darren napisał(a):  Widze, ze ktos przekleja filmy od Sommera Big Grin

A, na powaznie to film warty obejrzenia.

Niestety nie każdy tam zagląda a szkoda Smile
a film naprawdę warty obejrzenia

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#4

Słyszałem, że w kwietniu mają być we Wrocławiu.
#5

Ja w zeszlym roku bylem na ich przedstawieniu Alegria, rewelacja. Polecam brac miejsca blisko sceny. Co prawda drozsze, ale przezycia na cale zycie.
Akurat jak bylem, to bylo swiezo po tym wypadku gdzie jedna kobieta sobie polamala kregoslup po upadku, wiec pod przy niektorych numerach byla rozwieszona siatka.
Dla fanow gimnastyki chyba obowiazkowa rzecz. W cyrku jest jedna Polka, ale gra na jakims instrumencie. Jest tez 2 uczni od Sommera. Duzo Rosjan i Azjatow.

Alegrie juz przestali grac, bo grali ja chyba z 16 lat a wygladala tak:


Ja czaje sie na to przedstawienie:

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości