Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zwis przerzutny na drabinkach - "Nietoperz"
#1

[MOD]Wydzieliłem z wątku o pistoletach[/MOD]

Co to są nietopetrze na drabinkach?
#2

Świetne ćwiczenie na lędźwie. Stajesz przy drabinkach przodem, zginasz się w pół, rękami łapiesz drabinki i prostujesz nogi. W efekcie wisisz na drabinkach głową w dół. Z tej pozycji opuszczasz obie nogi w dół i podnosisz z powrotem do góry.
#3

nie rozumiem tego, znalazlem watek gdzie
Newcio opisal jak to zrobic Juggerowi, ale tez tego za bardzo nie zrozumialem.

staje na przeciwko drabinek, zginam sie w pol? Tego nie rozumiem. Opuszczam sie w dol tzn nogi w pozycji jakbym stal, a tulow z nogami stanowi 90 stopni? Ale to nogi sa juz proste wiec cos zle to rozumiem, moglby ktos to łopatologicznie opisać?
#4

Łopatologicznie:
zahir napisał(a):Stajesz przy drabinkach przodem, zginasz się w pół, rękami łapiesz drabinki i prostujesz nogi.
Zginasz się w pół, żeby móc złapać drabinki, a następnie prostując się dojść do takiej pozycji:
[Obrazek: DSCN0750%20%5B800x600%5D.jpg]
tylko, że nie na kółkach, a na drabinkach.

No, a dalszej części wypowiedzi zahira chyba już tłumaczyć nie trzeba, to tak jak wznosy nóg tylko, że w drugą stronę Tongue
#5

Na filmie jest pokazane inne ćwiczenie ale widać w nim pozycję wyjściową do nietoperza - myślę że z ty jest problem Smile
#6

żeby rozwiać wszelkie wątpliwości:

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#7

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc w wyjaśnieniu treści moich słów. Wypowiedziałem się jak typowy polityk, trzy osoby musiały tłumaczyć co miałem na myśli Big Grin Szkoda, że nie umiem rysować jak Newcio Wink
#8

Ok dzięki, kiedyś spróbuję, wygląda trudno dosyć, więc fajnie Smile
#9

My dzisiaj będziemy to w CA robić Tongue
#10

[MOD]Podzieliłem posta między wątkami o nietoperzu i pistoletach[/MOD]

(2013-11-15, 18:05)Seth napisał(a):  My dzisiaj będziemy to w CA robić Tongue

No to powodzenia, lekko nie będzie. Pochwal się czy się udało i ile Wink
Z Czarkiem raz zrobiliśmy obwód na core, gdzie między innymi to ćwiczenie było i cisnęliśmy z 2x1,5kg na kostkach, polecam Cool

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości