Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

trampoline arena
#1

w stanach to mają fajnie Smile
#2

No niezła salaSmile
#3

Kurcze, pozazdroscic tylko mozna
#4

nie ma co zazdrościć! Właśnie trafiłem na informację, że w Gdyni za tydzień otwierają największy w europie (400m kw) park trampolinowy Big Grin
Kto wybiera się poskakać? Ja na pewno Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

No to przy następnej wizycie w Trójmieście robimy trening skakanySmile
#6

http://www.parktrampolin.pl/ w Krakowie jest już od jakiegoś czasu, ale aktualnie w trakcie przenosin i przebudowy... Smile
#7

No to tez trzeba zaliczyćSmile
#8

ja dziś zaliczyłem jump city z dzieciakami i jestem nieco rozczarowany. Dobrze, że na otwarcie obiektu można było poskakać 20 min w promocyjnej cenie 5zł...
Lepszy batut i fasttrack mam na sali gimnastycznej i w dodatku wychodzi taniej niż jump city Smile
Jak ktoś z trójmiasta i chce poskakać to raczej polecam zajęcia z gimnastycy.pl na Olimpijczyku niż jump city.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#9

Jak to zwykle u nas bywa, ktoś chciał zrobić atrakcję, zaoszczędzając jednocześnie na sprzęcieSad choć z drugiej strony się nie dziwię, bo ceny profesjonalnego batutu gimnastycznego są zabójcze a większość ludzi i tak nie zauważy różnicyWink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości