Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

a czy Ty byłeś już na treningu
#1

kiedyś zdeklarowałem się do pokazania efektów mojego treningu w pewnych odstępach czasu
po hucznym okresie od wakacji do sylwestra Sad złamaniu wszelkich norm żywieniowych i takie tam inne przyszedł czas na refleksje i TRENING !!!
cele treningowe na pierwszy kwartał 2015: ostra redukcja BF (ważyć około 75kg), ogólne wzmocnienie i regularność. nie miałem możliwości porobić dokładnych pomiarów BF, obwodów i tego tam wszystkiego. waga wyjściowa 85,6 kg i brak konieczności używania paska do spodni Wink.
Plan treningowy:
http://stronglifts.com/5x5/ 3 razy na tydzień
F1 zaczęte od PE1 z wyjątkiem HBP/PE2 i RC/PE3 3 razy na tydzień ( tydzień 9 zakończony pełnym sukcesem Smile )
H1 wprowadzone ponad tydzień temu rozpoczęte od PE1 ( 2 razy w tygodniu)
Rozciąganie praktycznie codziennie ( czasami już nie ma czasu to odpuszczę )
Kardio - codziennie 5min w trakcie rozgrzewki ogólnej
łącznie 7 dni treningu po około 2h
Korzystam również z rad NO CARDIO znajdziecie na fb ten profil

Dieta: MŻ - mniej żreć, podczas redukcji przyjąłem deficyt kaloryczny około 200-300 kcal policzone raz przez znajomą, 3 posiłki dziennie, spożycie wody 3-4litry dziennie
Suplementacja:BCAA obecnie wprowadzam Białko do codziennego użytku.
Rezultaty po 6 tyg :od trzech dni waga pokazuje 80kg ( więc utrata ponad 5kg), stała progresja siły, konieczność używania paska do spodni w którym zaczyna brakować dziurek.
Podziękowania dla: Rafała za dzielne znoszenie mojej osoby podczas treningów i wszelkiego rodzaju konsultacje; Adam za wrzepienie gimnastyki; Zahirowi za słowa wsparcia i doping Smile
daje parę nieudolnie zrobionych fotek prze zemnie, przemiana nie jest może powalająca natomiast mnie daje dużo satysfakcji, z dnia na dzień czuje się coraz lepiej i lżej.
więc jeżeli nie byłeś jeszcze na treningu dzisiaj to po prostu iż i go zrób, pamiętaj że najgorszy trening to ten co się nie odbył Smile

           

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#2

no już coś tam widać. czekam na kolejną relację za następne 6 tyg / -5kg Wink
gratulacje!

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

Cytat: ...przemiana nie jest może powalająca natomiast mnie daje dużo satysfakcji, z dnia na dzień czuje się coraz lepiej i lżej...

No to chyba najważniejsze w tym wszystkim. Gratulacje i powodzenia w dalszym dążeniu do zdrowia i szczęścia ;o)
#4

Dzięki dzięki
Dodam ze jest to dopiero początek znam Smile

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#5

najwazniejsze ze Ty masz motywacje i cieszysz sie z efektowSmile nie wazne ze wolno wazne ze trzymasz sie tego co postawnowilesSmile

PS dzisiaj ja odpuszczam chociaz 1 dzien odpoczynku sie nalezy xD
#6

1kg/tydzień to wcale nie jest wolno. przy tym tempie zejdzie 10kg w 3 mce.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#7

Brawo Piotr, tłuszcz schodzi i jeśli będziesz cierpliwy przemiana pójdzie szybciej niż myślisz Smile
#8

Piotr, liczę na to że jak W KOŃCU pojawię się w Gdańsku to ciebie nie poznam:-) .Sam walczę z kręgosłupem, a dokładnie z wypadającymi kręgami.To już drugi taki przypadek u mnie od początku tego roku, więc forma lipa straszna.Powodzenia w redukcji.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#9

Julo miło Cie czytać Smile
Czekamy na Ciebie w Gdańsku
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i trzymam kciuki
Ps. Wklej kręgi na kropelkę Wink
Zdrowia Julo Zdrowia !

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#10

(2015-02-22, 11:22)julo1976 napisał(a):  Piotr, liczę na to że jak W KOŃCU pojawię się w Gdańsku to ciebie nie poznam:-) .Sam walczę z kręgosłupem, a dokładnie z wypadającymi kręgami.To już drugi taki przypadek u mnie od początku tego roku, więc forma lipa straszna.Powodzenia w redukcji.

Julo, przykro mi z powodu Twojego kręgosłupa. Obuduj go gorsetem mięśniowym. Z tego co rozmawiałem z fizyko terapeutami polecają sylwetki, zwłaszcza te w których dominuje praca izometryczna. Są bardzo bezpieczne i skuteczne. Wracaj do zdrowia!!!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości