Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Malutki mix.
#1

Witam Was serdecznie.
Od razu muszę się usprawiedliwić,już dawno wspominałem ,że będę nagrywał i wstawiał filmiki tutaj do oceny,niestety a to brak czasu (niby wakacje a jednak),a to nie miał mnie kto nagrać więc ...... sam się nagrałem Smile
Jeden filmik-poziomka+ podciąganie.
Drugi filmik-bonus.
Trzeci filmik-podciąganie (widok przód).
Czwarty filmik- początki wagi tyłem.

Zaznaczę,że niedawno zacząłem przygodę ,więc nie oczekujcie tutaj wygibasów na najwyższym poziomie....Po prostu wrzucam to co umiem na teraz hihi.
Proszę o wytknięcie mi błędów.
Już po obejrzeniu widzę masę mankamentów,jednak jestem odważny i wrzucam ,a wytknięte błędy przyjmę na klatę Big Grin

PS.Liczę na Waszą pomoc ,będę teraz starał się teraz regularnie wrzucać i obserwować progresje Smile

Pozdrawiam.




[Edit] Ale masakryczna jakość Sad
[Edit]Dodałem drugi,trzeci i czwarty filmik.
#2

zablokuj nóżki w kolanach i nie bujaj się przy poziomce Smile
#3

Fakt,ale to przez to,że od początku się rozbujałem Undecided
Ok,będę pamiętał.
Czyli jeszcze bardziej wyprostować i mocniej obciągnąć palce?
#4

Poziomka - nic dodać do tego co napisał Tullar.
Zwis tyłem - ładnie ale jeszcze bardziej rozciągnij i chwilę przytrzymaj w dolnej fazie.
Podciąganie - też fajnie ale wypchnij nogi do przodu by spiąć brzuch.
Waga tyłem - sylwetka ładna ale za wcześnie na tę progresję. To jest ćwiczenie izometryczne - masz trzymać pozycję. Cofnij się do którejś z wcześniejszych progresji a pełną wersję możesz co jakiś czas próbować, by atakować tę pozycję różnymi bodźcami.

Ogólne wrażenie bardzo fajne i podoba mi się Twoje podejście. Nie czaisz się jak kuna w agreście, tylko wrzucasz na tapetę to co umiesz. To dobrze wróży na przyszłość Smile
#5

Dzięki,dzięki za odpowiedź,od czegoś trzeba zacząć,musze teraz przewertować jeszcze raz forum żeby dodać wiecej różnych ćwiczeń,żeby sie rozwijać Smile

Co do wagi tyłem,robić z ugiętymi kolanami?
#6

Tak. Ugięte kolana i proste plecy. Jeszcze łatwiejsza jest wersja kulona ane nie sądzę byś jej potrzebował, bo wystarc y Ci siły na tę z prostymi plecami.
#7

(2014-08-08, 10:34)zahir napisał(a):  Tak. Ugięte kolana i proste plecy. Jeszcze łatwiejsza jest wersja kulona ane nie sądzę byś jej potrzebował, bo wystarc y Ci siły na tę z prostymi plecami.

Jeszcze dziś coś nagram Big Grin
#8

Trzymam za słowo Smile
#9

Nieźle . Jedynie czego mogę się uczepić to tak jak koledzy wyżej ; D Staraj się nie bujać przy podciąganiu .
#10

Żeby nie było,że nie dotrzymałem słowa wrzucam ,nagrane coś na szybko. Jestem pewien ,że nie jest to poprawne Smile
Chyba jeszcze muszę zrobić krok do tyłu .... Bardzo ciężko utrzymać jest plecy prosto.

Próbowałem na samym drążku,jest troszeczkę łatwiej.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości