Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

okłamywanie ludzi
#1


Jestem oburzony jak ludzie kłamią byleby tylko wypromować swój sport, podejrzewam, że koleś nawet nie skończył studiów a pieprzy od rzeczy nie znając podstawowych definicji w sporcie. Prosiłbym jeśli jakiekolwiek macie wątpliwości co do kształtowania cech motorycznych zapytać kogokolwiek po AWFie czy to fizjo czy wf w jaki sposób się to robi. Nawet jeśli przepłynął przez studia takie podstawy się zna i chcąc nie chcąc taki człowiek ma pojęcie by odróżnić i sklasyfikować ćwiczenia, które kształtują daną cechę motoryczną
Już stosowny komentarz pod Survival Race poleciał, ponieważ sam biorę udział w tym biegu, to nie mogę zrozumieć dlaczego się promuje osoby, które nie mają pojęcia o sporcie.

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#2

newcio tak jest w kazdej dziedzinie... produkt gorszy wypiera lepszy... liczy sie nie wiedza, ale trampolina, ktora Cie promuje.
popatrz na to z innej strony - facet nie jest merytoryczny, ale... promuje sport.
obserwuje Ciebie na tym forum - jestes merytoryczny, ale ludzie nie oczekuja az tylu szczegolow, oczekuja jasnych, prostych przekazow i mistrzem jest ten trener, ktory merytoryke potrafi w nich opakowac.
mysle, ze to jeszcze przed Toba.
pozostaje Ci robic swoje.
dlatego tymczasem modna i co istotne wplywowa jest chodakowska nie Ty Smile
kp
ps. sorki, za te uwagi.
#3

promuje swój sport nieadekwatny do dyscypliny, to jak promować do piłki nożnej ćwiczenia z boksu, no Panowie bądźmy trzeźwi

Koleś nie może bezkarnie okłamywać ludzi. Dlatego interweniowałem, bo mnie to oburza gdy ktoś kłamie tylko po to by uzyskać na tym korzyść. A to jest właśnie korzyść uzyskana na kłamstwie, bo kto tam się skapnie że te ćwiczenia nie są na zwinność, mało kto rozumie czym jest zwinność Zresztą zwinność składa się z ćwiczeń złożonych ruchowo, a nie z jednego ćwiczenia bzdura totalna

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#4

Też się chciałem zapisać na tę imprezę, ale jak przeczytałem w regulaminie, że uczestnik wyraża zgodę na przekazywanie swoich danych osobowych partnerom i sponsorom, to zrezygnowałem. Teraz widzę, że to w ogóle jest lepsza kombinacja...
Kim jest ten organizator - spółka BRENTO z Wrocławia?!? A Newciowy komentarz pod Survival Race już zniknął był....
#5

jest przynajmniej ja go widzę

(2014-06-19, 12:17)toowee napisał(a):  Też się chciałem zapisać na tę imprezę, ale jak przeczytałem w regulaminie, że uczestnik wyraża zgodę na przekazywanie swoich danych osobowych partnerom i sponsorom, to zrezygnowałem. Teraz widzę, że to w ogóle jest lepsza kombinacja...
Kim jest ten organizator - spółka BRENTO z Wrocławia?!? A Newciowy komentarz pod Survival Race już zniknął był....

chodzi o to by do publicznej informacji podać Twoje imię i nazwisko jak zwyciężysz jak również listę uczestników kto jakie zajął miejsce

ok skończył koleś AWF, jeśli skończył WF to dla mnie jest totalna kompromitacja by nie odróżnić ćwiczenia zwinnościowego od siłowego i dynamicznego i skocznościowego

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#6

Ja zazwyczaj wyłączam taki film i wpisuję na listę najgorszych. Marketing robi swoje. Działaj Paweł, bo masz wiedzę.
#7

koleżka próbuje się wywinąć ze swojego błędu myślowego, dlatego ja uważam z tym co upubliczniam, ponieważ poddaje się wtedy wszelkiej krytyce i zakładam zawsze sobie, że moje wypowiedzi będzie czytał profesor lub jakiś doktor i potem będzie wstyd, że popełniłem takie błędy, choć liczę że moja wypowiedź będzie przynajmniej na 3.0

Już się raz tak naciąłem i między wierszami mój trener zwrócił mi uwagę, że na wszystkich jedno ćwiczenie mimo że zgodne z teorią nie zawsze będzie działało tak samo

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości